Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2: 3DMark benchmarkscores
Hoe hoog is de 3DMark Benchmark scores van Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2?
Specificaties
| Model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|---|
| Releasedatum | 12/15/2025 |
| CPU-architectuur | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.9 GHz |
| Technisch proces | 6 nm |
| Grafische processor (GPU) | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mbps |