Skor Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 benchmark 3DMark
Berapa skor 3DMark Benchmark dari Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2?
Spesifikasi
| Model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|---|
| Waktu rilisnya | 12/15/2025 |
| Arsitektur CPU | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| Jumlah Inti | 8 |
| kecepatan cpu | 2.9 GHz |
| Proses teknis | 6 nm |
| GPU | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Kapasitas | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mbps |