OnePlus Buds 4 farieb
- čierna
- biely
- Červená
- žltá
- zelená
- Modrá
63.62€
($74.54)
($74.54)
Najnižšia cena na Temall je 63.62€ ($74.54)
Do obchodu
-
- Aká je najlepšia farba OnePlus Buds 4 ?
-
OnePlus Buds 4 ponúka tieto farby:
- čierna: najlepšia klasická farba, vhodná pre väčšinu chlapov
- biely: skvelá voľba dámy, alebo ak by ste chceli niečo, čo je ľahké a svieže
- Červená: aby ste vynikli od ostatných
- žltá: lepší spôsob získania pozornosti
- zelená: ak chceš niečo nové
- Modrá: ak chcete byť na vrchole
-
- V akých farbách prichádza OnePlus Buds 4 ?
-
- Ktorá farba OnePlus Buds 4 je najobľúbenejšia?
-
Najobľúbenejšie a najbežnejšie farby pre OnePlus Buds 4 sú biela a čierna. Predávajú to najlepšie a generujú spoločnosti veľké príjmy. Za nimi nasledujú červená, žltá a modrá, ktoré sú tiež v najlepšej ponuke farieb a dobre sa predávajú.
-
- Ktorú farbu OnePlus Buds 4 mám dostať?
-
Ak chcete mať jednu z najobľúbenejších a najpredávanejších farieb, mali by ste si kúpiť OnePlus Buds 4 v bielej alebo čiernej farbe. Ak hľadáte niečo nové, odporúčame vám zaobstarať si skutočne čerstvý telefón pohľadom na žltú a červenú.
Najlepšie OnePlus Buds 4 ceny OnePlus Buds 4
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie OnePlus Buds 4 ceny OnePlus Buds 4: Temall |
63.62€ ($74.54) | Zobraziť dohodu |
Charakteristika
| Meno modela | Buds 4 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
bezdrôtové pripojenie
| Bluetooth | Áno |
Slúchadlá
| Impedancia | 32 Ω |
| Frekvenčný rozsah | 10-40000 Hz |
| Citlivosť | 97 dB |
| Typ slúchadiel | Dynamický |
| Konštrukcia | Zatvorené |
| Určenie slúchadiel | Slúchadlá do uší |
| Náhlavná súprava | Áno |
| Potlačenie šumu | Áno |