Slúchadlá OnePlus Buds 4
Pozrite sa na najlepšie ponuky OnePlus Buds 4 ! Ceny začínajú od 63.62€ ($74.54) , je možné ich kúpiť za najlepšiu cenu. Existujú špecifikácie, ktoré umožňujú porovnať všetky na jednom mieste.
Výhodné ponuky
OnePlus
Buds 4
cena
63.62€
($74.54)
($74.54)
Najnižšia cena na Temall je 63.62€ ($74.54)
Do obchodu
Popis OnePlus Buds 4
Chcete si kúpiť jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel do uší od renomovanej značky bez toho, aby ste museli minúť majland? Potom sú vynikajúce OnePlus Buds 4 vynikajúcou voľbou. Aktívne potlačenie hluku, vysokokvalitné duálne meniče (11 mm hlavný menič a 6 mm výškový reproduktor), ohromujúca ergonómia a podpora Bluetooth 5.4 a kodeku LHDC robia toto zariadenie neuveriteľne konkurencieschopným.
Najlepšie OnePlus Buds 4 ceny OnePlus Buds 4
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie OnePlus Buds 4 ceny OnePlus Buds 4: Temall |
63.62€ ($74.54) | Zobraziť dohodu |
Charakteristika
| Meno modela | Buds 4 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
bezdrôtové pripojenie
| Bluetooth | Áno |
Slúchadlá
| Impedancia | 32 Ω |
| Frekvenčný rozsah | 10-40000 Hz |
| Citlivosť | 97 dB |
| Typ slúchadiel | Dynamický |
| Konštrukcia | Zatvorené |
| Určenie slúchadiel | Slúchadlá do uší |
| Náhlavná súprava | Áno |
| Potlačenie šumu | Áno |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Dátumy dohody
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Skladom
- Na sklade
Doprava
expedujeme do 7-10 pracovných dní
Objednávka dodávky
Čína Online obchody: Objednávky sú spravidla doručované do USA, Veľkej Británie, Indie a ďalších krajín do 20 - 30 dní. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem.
Záruka
Včasné doručenie, 100% originál, záruka vrátenia peňazí v plnej výške, záruka vrátenia tovaru. Ak sa chcete dozvedieť viac, prosím kliknite tu
Príslušenstvo pre OnePlus Buds 4
OnePlus Buds 4 Názory a recenzie používateľov
Podeľte sa o svoje myšlienky s ostatnými zákazníkmi.
Buďte prvý, kto napíše užívateľskú recenziu OnePlus Buds 4
Výhodné ponuky
OnePlus
Buds 4
cena
63.62€
($74.54)
($74.54)
Najnižšia cena na Temall je 63.62€ ($74.54)
Do obchodu
Zobraziť všetky zľavnené produkty