OnePlus Buds 4 färger
- Svart
- Vit
- Rött
- Gul
- Grön
- Blå
690.06kr
($74.89)
($74.89)
Det lägsta priset på Temall - 690.06kr ($74.89)
Gå till butik
-
- Vilken är den bästa och snyggaste OnePlus Buds 4-färgen?
-
OnePlus Buds 4 erbjuder följande färger:
- Svart: är den bästa klassiska färgen och bra för de flesta killar.
- Vit: Färgen vit är ett utmärkt val för tjejer, eller för den som vill ha något som upplevs lätt och fräscht.
- Rött: gör att du sticker ut.
- Gul: ett bra sätt att få uppmärksamhet
- Grön: om du vill ha något nytt
- Blå: om du vill vara på topp
-
- Vilka färger kommer OnePlus Buds 4?
-
- Vilken OnePlus Buds 4-färg är den mest populära?
-
De mest populära och vanliga färgerna för OnePlus Buds 4 är vita och svarta. De säljer det bästa och genererar mycket intäkter för företaget. De följs av rött, gult och blått, som också är i de bästa färgvalen och säljer bra.
-
- Vilken OnePlus Buds 4 färg ska jag få?
-
Du bör köpa OnePlus Buds 4 i vitt eller svart om du vill ha en av de mest populära och bästsäljande färgerna. Om du letar efter något nytt, rekommenderar vi att du får en riktigt ny telefon genom att titta på gult och rött.
Dagens bästa priser på OnePlus Buds 4
| Lagra | Pris | Läs mer |
|---|---|---|
|
Dagens bästa priser på OnePlus Buds 4: Temall |
690.06kr ($74.89) | Gå till butik |
Specifikationer
| Produkt | Buds 4 |
| Prestanda | testa antutu- riktmärke ~ . - Jämför med de andra modellerna här |
Anslutningar
| Bluetooth | Ja |
Hörlurar
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensomfång | 10-40000 Hz |
| Känslighet | 97 dB |
| Typ | Dynamisk |
| Hörlursdesign | Stängd |
| Formfaktor | In-ear hörlurar |
| Headset | Ja |
| Brusreducerande | Ja |