Hörlurar OnePlus Buds 4
Se de bästa priserna och deals på OnePlus Buds 4! Priserna börjar från 690.61kr ($74.54), gör ett bättre köp. Jämför specs och hitta lägsta pris här.
Köp
OnePlus
Buds 4
Pris
690.61kr
($74.54)
($74.54)
Det lägsta priset på Temall - 690.61kr ($74.54)
Gå till butik
Beskrivning OnePlus Buds 4
Vill du köpa några av de bästa trådlösa hörlurarna från ett välrenommerat märke utan att ruinera dig? Då är de utmärkta OnePlus Buds 4 ett utmärkt val. Aktiv brusreducering, högkvalitativa dubbla element (11 mm huvudelement och 6 mm diskant), fantastisk ergonomi och stöd för Bluetooth 5.4 och LHDC-codec gör den här enheten otroligt konkurrenskraftig.
Dagens bästa priser på OnePlus Buds 4
| Lagra | Pris | Läs mer |
|---|---|---|
|
Dagens bästa priser på OnePlus Buds 4: Temall |
690.61kr ($74.54) | Gå till butik |
Specifikationer
| Produkt | Buds 4 |
| Prestanda | testa antutu- riktmärke ~ . - Jämför med de andra modellerna här |
Anslutningar
| Bluetooth | Ja |
Hörlurar
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensomfång | 10-40000 Hz |
| Känslighet | 97 dB |
| Typ | Dynamisk |
| Hörlursdesign | Stängd |
| Formfaktor | In-ear hörlurar |
| Headset | Ja |
| Brusreducerande | Ja |
Betalsätt
Betalningar
- Paypal, kredit- eller betalkort (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Discover, JCB, UnionPay)
Datum för deal
- 04.28.2026 - 05.02.2026
Lagerstatus
- I lager
Frakt
skickas ut inom 1-3 dagar
Leverans
China Online-butiker: I allmänhet levereras beställningar till Sverige, Norge, Danmark och andra länder inom 20-30 dagar. Klicka här om du vill veta mer.
Garanti och retur
Leverans i tid, 100% original, full återbetalningsgaranti, returgaranti. Klicka här om du vill veta mer.
OnePlus Buds 4 tillbehör
OnePlus Buds 4: Recension, omdöme och kundbetyg
Berätta vad du tycker om produkten.
Var först med att skriva ett omdöme för OnePlus Buds 4
Köp
OnePlus
Buds 4
Pris
690.61kr
($74.54)
($74.54)
Det lägsta priset på Temall - 690.61kr ($74.54)
Gå till butik
Visa alla produkter