Infinix Hot 70 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Infinix Hot 70 401773 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Infinix Hot 70 Fiyatları
Infinix Hot 70 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Infinix Hot 70'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco X5 5G 8/256GB
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 695 / 8GB / 256GB / 48MP / 5000mAh
9691.92₺
$212.06
9766.88₺
$213.70
10260.02₺
$224.49
10485.34₺
$229.42
12842.74₺
$281.00
Çok yakında
Çok yakında
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 6/128GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 108MP Samsung HM2 / 5000mAh
9514.59₺
$208.18
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 8/256GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 695 / 8GB / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 5000mAh
13446.94₺
$294.22
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 6/128GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 108MP Samsung HM2 / 5000mAh
11827.66₺
$258.79
Honor X40 8/128GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 695 / 8GB / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5100mAh
9725.29₺
$212.79
Honor X40 6/128GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 695 / 6GB / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5100mAh
9639.82₺
$210.92
- Üretici firma: Infinix
- Model: Hot 70
- Ağırlık: 195g
- Boyutlar: 167.9 x 79.1 x 7.5mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.78 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 1576x720
- RAM Kapasitesi: 4GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): MediaTek Helio G100
- Batarya: 5600mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1915 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Infinix - ZTüm Infinix modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 598 (Single Core) |
| model | Hot 70 |
| Performans | antutu Benchmark ~ 401773 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 1576x720 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 84 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.78 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Cortex-A76 (2.2 GHz) + 6x Cortex-A55 (2 GHz) |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Helio G100 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 08/07/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.2 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Bellek | 12 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | MaliG57MC |
| GPU frekansı | 1000 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 0 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 150 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 4 GB - Diğer modellere bakın 4 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 5600 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 167.9 x 79.1 x 7.5 mm |
| Ağırlık | 195 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Dahili ön kamera , 144Hz ekran yenileme hızı |