Motorola Razr 70 Ultra Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Motorola Razr 70 Ultra 2917443 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Motorola Razr 70 Ultra Fiyatları
Motorola Razr 70 Ultra yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Motorola Razr 70 Ultra'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
28065.87₺
$615.57
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
19111.35₺
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
21286.60₺
$466.88
Motorola Razr 70 Ultra
7 inç (2992x1224) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 16GB / 512GB / 50MP / 5000mAh
Çok yakında
Çok yakında
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
57210.02₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35634.81₺
$781.58
Vivo X100
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
30097.05₺
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 inç (2772x1272) Goril bardağı / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50MP Sony LYT600 / 9000mAh
24331.78₺
$533.67
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
35700.47₺
$783.02
- Üretici firma: Motorola
- Model: Razr 70 Ultra
- Ağırlık: 199g
- Boyutlar: 171.48 x 73.99 x 7.19mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 7 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2992x1224
- RAM Kapasitesi: 16GB
- Dahili Hafıza (ROM): 512GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- Batarya: 5000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 9958 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Motorola - ZTüm Motorola modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 3015 (Single Core) |
| model | Razr 70 Ultra |
| Performans | antutu Benchmark ~ 2917443 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2992x1224 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.3 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 86 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 7 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 10/21/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 4.32 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 24 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 830 |
| GPU frekansı | 1100 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 16 GB - Diğer modellere bakın 16 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 512 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 50 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 5000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 5-6 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 7-8 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 171.48 x 73.99 x 7.19 mm |
| Ağırlık | 199 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ek ekran , Esnek ekran , 165Hz ekran yenileme hızı , Dahili ön kamera |