Realme 17 Pro+
Realme 17 Pro+ datum vydání červen 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Realme 17 Pro+
Realme 17 Pro+ má jasný a průhledný 6.8 palec palcový displej (rozlišení displeje 2800x1280) s rozměry . Váží pouze . Hlavní specifikace jsou procesor Qualcomm - Snapdragon 7s Gen 5, 256GB Interní paměť a 8GB RAM.
Datum vydání Realme 17 Pro+ je červen 2026. Zadní kamera se snímačem Samsung ISOCELL HP5 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 200Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 17 OS.
Protože Realme 17 Pro+ má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Realme 17 Pro+, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Realme 17 Pro+, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Realme 17 Pro+ a jeho 8000mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Realme 17 Pro+?
Realme 17 Pro+ je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Realme 17 Pro+:
- Nástupce: Realme
- Model: 17 Pro+
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 17
- Velikost displeje: 6.8 palec
- Rozlišení displeje: 2800x1280
- RAM: 8GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Procesor (CPU): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5
- Baterie: 8000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 3588 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Realme - Zobrazit všechny Realme modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1289 (Single Core) |
| Model | 17 Pro+ |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1089558. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2800x1280 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2800x1280 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.9 mm |
| Procento využití povrchu | 90 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.8 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7s Gen 5 - Více modelů s procesorem Snapdragon 7s Gen 5 najdete zde |
| Datum vydání | 06/20/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.9 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 810 |
| Frekvence jádra GPU | 1250 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mbps |
Paměť
| RAM | 8 GB - Zobrazit další modely s 8 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 Mp - Další modely s kamerou 200 Mp zde |
| Model(senzor) | Samsung ISOCELL HP5 - Více modelů s Samsung ISOCELL HP5 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 8000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 8-9 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | 3x optický zoom , Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz , Skener otisků prstů na obrazovce |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Realme 17 Pro+
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty