Mobilný telefón Realme 17 Pro+
Realme 17 Pro+ bude vydaný Júna 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Realme 17 Pro+
Realme 17 Pro+ má jasný a jasný (rozlíšenie 2800x1280) 6.8 palca-palcový displej a rozmery . Váži tiež iba . Hlavnými špecifikáciami sú procesor Qualcomm - úložisko Snapdragon 7s Gen 5, 256GB a RAM 8Gb.
Dátum vydania Realme 17 Pro+ je Júna 2026. Zadný fotoaparát Samsung ISOCELL HP5 so snímačom 200Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 50Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 17 OS.
Realme 17 Pro+ má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Realme 17 Pro+ nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Realme 17 Pro+, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Realme 17 Pro+ a jeho batéria 8000mAh pracujú s rýchlym nabíjaním. Neexistuje bezdrôtové nabíjanie, ako väčšina konkurencie.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Realme 17 Pro+ :
Realme 17 Pro+ bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Realme 17 Pro+ :
- Výrobca: Realme
- Meno modela: 17 Pro+
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 17
- Veľkosť displeja: 6.8 palca
- Rozlíšenie: 2800x1280
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Systém na čipe (CPU): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5
- Batéria: 8000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 17 |
| Benchmark Geekbench | 3588 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Realme - Pozrite si všetky modely Realme tu |
| Benchmark Geekbench | 1289 (Single Core) |
| Meno modela | 17 Pro+ |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1089558. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2800x1280 - Viac modelov s rozlíšením 2800x1280 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 90 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.8 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Výrobca | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7s Gen 5 - Viac modelov s procesorom Snapdragon 7s Gen 5 nájdete tu |
| Dátum vydania | 06/20/2026 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.9 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 4 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Adreno 810 |
| Frekvencia GPU | 1250 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 200 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 200 Mp nájdete tu |
| Model | Samsung ISOCELL HP5 - Viac modelov s Samsung ISOCELL HP5 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 8000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 8-9 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Obnovovacia frekvencia obrazovky 144 Hz , Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Predná kamera so zabudovaným displejom , 3x optické zväčšenie |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Realme 17 Pro+
Teraz nemáme sklad pre tento smartphone, ale existujú podobné produkty, ktoré si môžete kúpiť so zľavou, napríklad:Zobraziť všetky zľavnené produkty