OUKITEL WP66 antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το OUKITEL WP66 αξιολογήθηκε με 485838 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το OUKITEL WP66
Το OUKITEL WP66 θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το OUKITEL WP66:
AnTuTu Benchmark
Huawei P50E 8/256GB
6.5 ίντσες (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
429.47€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 ίντσες (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
377.90€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 ίντσες (1560x720) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
203.23€
$238.42
OUKITEL WP60 16/512GB
7.2 ίντσες (1560x720) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
248.44€
$291.46
Ulefone Power Armor 18
6.58 ίντσες (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 9600mAh
323.55€
$379.57
OUKITEL WP66
6.6 ίντσες (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
UMIDIGI A13 Pro Max 5G
6.8 ίντσες (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 64Mp / 5150mAh
156.79€
$183.94
Xiaomi Poco X3 Pro 8/256Gb
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 860 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX582 / 5160mAh
299.20€
$351.00
Xiaomi Poco X3 Pro 6/128Gb
6.67 ίντσες (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 860 / 6Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 5160mAh
269.00€
$315.57
Honor X20 8/128Gb
6.67 ίντσες (2376x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64Mp / 4300mAh
302.10€
$354.41
Honor X20 8/256Gb
6.67 ίντσες (2376x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 64Mp / 4300mAh
345.69€
$405.54
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Μοντέλο: WP66
- Βάρος: 359g
- Διαστάσεις: 172.2 x 81 x 15.8mm
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 16
- Μέγεθος: 6.6 ίντσες
- Ανάλυση: 2408x1080
- RAM: 12Gb
- Μνήμη (ROM): 256GB
- Κάμερα: 108Mp Samsung HM6
- Επεξεργαστής: MediaTek Dimensity 7025
- Μπαταρία: 11000mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2457 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | OUKITEL - Δείτε όλα τα μοντέλα της OUKITEL εδώ |
| Geekbench Benchmark | 1034 (Single Core) |
| Μοντέλο | WP66 |
| Απόδοση | antutu benchmark ~485838. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2408x1080 - Περισσότερα μοντέλα με 2408x1080 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Gorilla glass |
| Τεχνολογία | IPS |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Όχι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 6 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 75 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.6 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Dimensity 7025 - Περισσότερα μοντέλα με Dimensity 7025 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 04/10/2024 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 2.5 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 6 nm |
| Χωρητικότητα | 16 Gb |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 950 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 12 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 12 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 2Tb |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 108 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 108 Mp δείτε εδώ |
| Αισθητήρα | Samsung HM6 - Περισσότερα μοντέλα με Samsung HM6 δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Διπλή λυχνία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 32 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| τύπος δικτύου | 5G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM ή microSD |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 11000 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 8-9 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 5-6 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 14-15 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Ναι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Βάρος | 359 g |
| Υλικό | Πλαστικό, καουτσούκ |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Πρόσθετη οθόνη , Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 120Hz |