OUKITEL WP66 antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä OUKITEL WP66 sai 485838 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
OUKITEL WP66 hinnat:
OUKITEL WP66 julkaistaan pian.
Jätä sähköpostiosoitteesi , niin heti kun tavarat tulevat myyntiin, tiedät siitä ensimmäisenä
Vaihtoehdot kohteelle OUKITEL WP66 :
AnTuTu-vertailuarvo
Huawei P50E 8/256GB
6.5 tuumaa (2700x1224) Kaareva lasi / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
429.47€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 tuumaa (2700x1224) Kaareva lasi / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
377.90€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 tuumaa (1560x720) Gorilla-lasi / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 10000mAh
203.23€
$238.42
OUKITEL WP60 16/512GB
7.2 tuumaa (1560x720) Gorilla-lasi / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108MP Samsung HM6 / 10000mAh
248.44€
$291.46
Ulefone Power Armor 18
6.58 tuumaa (2408x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 9600mAh
323.55€
$379.57
OUKITEL WP66
6.6 tuumaa (2408x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 11000mAh
Pian
Pian
UMIDIGI A13 Pro Max 5G
6.8 tuumaa (2460x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 64MP / 5150mAh
156.79€
$183.94
Xiaomi Poco X3 Pro 8/256Gb
6.67 tuumaa (2400x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 860 / 8Gb / 256GB / 48MP Sony IMX582 / 5160mAh
299.20€
$351.00
Xiaomi Poco X3 Pro 6/128Gb
6.67 tuumaa (2400x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 860 / 6Gb / 128GB / 48MP Sony IMX582 / 5160mAh
269.00€
$315.57
Honor X20 8/128Gb
6.67 tuumaa (2376x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64MP / 4300mAh
302.10€
$354.41
Honor X20 8/256Gb
6.67 tuumaa (2376x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 64MP / 4300mAh
345.69€
$405.54
- Brändi: OUKITEL
- Model: WP66
- Paino: 359g
- Mitat: 172.2 x 81 x 15.8mm
- Käyttöjärjestelmä: Android 16
- Näytön koko: 6.6 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 2408x1080
- RAM: 12Gb
- Muisti (ROM): 256GB
- Kamera: 108MP Samsung HM6
- Piirisarja (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Akku: 11000mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | 2457 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | OUKITEL - Katso kaikki OUKITEL-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 1034 (Single Core ) |
| Model | WP66 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 485838. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 2408x1080 - Lisää malleja, joissa on 2408x1080-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Gorilla-lasi |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Ei - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 6 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 75 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 6.6 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Brändi | MediaTek |
| Malli | Dimensity 7025 - Lisää malleja, joissa on Dimensity 7025-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 04/10/2024 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 2.5 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 6 nm |
| Muisti | 16 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | IMG BXM-8-256 |
| GPU-taajuus | 950 Mhz |
| GPU-ytimet | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 12 Gb - Lisää malleja, joissa on 12 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 256 GB |
| Flash-muisti | MicroSD (TF), tukee jopa 2 Tt: n korttia |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 108 MP - Lisää malleja, joissa on 108 Mpx -kamera, katso täältä |
| Anturimalli | Samsung HM6 - Lisää malleja, joissa on Samsung HM6, katso täältä |
| Integroitu salama | Kaksois-LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 32 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Taajuus | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 5G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM tai microSD (TF) |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Joo - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 11000 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 8-9 päivää |
| Akun kesto | 5-6 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 14-15 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Ei |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Joo |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Paino | 359 g |
| Materiaali | Muovit ja kumi |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Joo - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Lisänäyttö , Näytön virkistystaajuus 120 Hz |