OUKITEL WP66 benchmark ranking: Resultaten benchmarkscore
In de AnTuTu-benchmarktest haalde de OUKITEL WP66 een score van 485838 punten. U kunt de rangschikking en prestaties ervan vergelijken met de resultaten van andere modellen op basis van de Antutu-test hieronder.
OUKITEL WP66 los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
De verkoop van OUKITEL WP66 begint binnenkort.
Laat uw e-mailadres achter en zodra de goederen in de uitverkoop gaan, bent u de eerste die hiervan op de hoogte is.
Alternatieven voor de OUKITEL WP66:
AnTuTu Benchmark ranking
Huawei P50E 8/256GB
6.5 inch (2700x1224) Gebogen glas / Snapdragon 778G / 8GB / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
429.47€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 inch (2700x1224) Gebogen glas / Snapdragon 778G / 8GB / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
377.90€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 inch (1560x720) Gorilla glas / Dimensity 7025 / 12GB / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
203.23€
$238.42
OUKITEL WP60 16/512GB
7.2 inch (1560x720) Gorilla glas / Dimensity 7025 / 16GB / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
248.44€
$291.46
Ulefone Power Armor 18
6.58 inch (2408x1080) Gorilla glas / Dimensity 900 / 12GB / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 9600mAh
323.55€
$379.57
OUKITEL WP66
6.6 inch (2408x1080) Gorilla glas / Dimensity 7025 / 12GB / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
Binnenkort
Binnenkort
UMIDIGI A13 Pro Max 5G
6.8 inch (2460x1080) Gorilla glas / Dimensity 900 / 12GB / 256GB / 64Mp / 5150mAh
156.79€
$183.94
Xiaomi Poco X3 Pro 8/256Gb
6.67 inch (2400x1080) Gebogen glas / Snapdragon 860 / 8GB / 256GB / 48Mp Sony IMX582 / 5160mAh
299.20€
$351.00
Xiaomi Poco X3 Pro 6/128Gb
6.67 inch (2400x1080) Gebogen glas / Snapdragon 860 / 6GB / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 5160mAh
269.00€
$315.57
302.10€
$354.41
345.69€
$405.54
- Merk: OUKITEL
- Voorganger: WP66
- Gewicht: 359 g
- Afmetingen: 172.2 x 81 x 15.8mm
- Besturingssysteem: Android 16
- Schermgrootte: 6.6 inch
- Schermresolutie: 2408x1080
- Werkgeheugen (RAM): 12GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 256GB
- Camera: 108Mp Samsung HM6
- Processor (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Accu: 11000mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2457 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | OUKITEL - Bekijk alle OUKITEL-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 1034 (Single Core) |
| Voorganger | WP66 |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 485838. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 2408x1080 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 2408x1080 here |
| Beeldscherm glas | Gorilla glas |
| Schermtype | IPS |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Niet - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 6 mm |
| Relatieve schermgrootte | 75 % |
| Helderheid | 750 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.6 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Zie andere modellen met een Dimensity 7025-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 04/10/2024 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.5 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 6 nm |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Grafische processor (GPU) | IMG BXM-8-256 |
| Kloksnelheid GPU | 950 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 12 GB - Bekijk andere modellen met 12 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 256 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | MicroSD, ondersteuning voor kaarten tot 2 TB |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 108 mp - Bekijk andere modellen met 108 mp camera die je kunt here |
| Matrix model (sensor) | Samsung HM6 - Bekijk andere modellen met een Samsung HM6 sensor kan here |
| Type flitser | Dubbele LED |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 32 MP |
| Flitser | Niet |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiele netwerk | 5G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM of geheugenkaart |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 11000 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 8-9 dagen |
| Werkuren in normale modus | 5-6 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 14-15 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Niet |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | er is |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Niet |
Ontwerp
| Afmetingen | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Gewicht | 359 g |
| Materiaal buitenkant | Kunststof, rubber |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| USB Type-C-poorten | 1 |
Kenmerken
| Overige kenmerken | 120Hz schermvernieuwingssnelheid , Extra scherm |