AnTuTu dla OUKITEL WP66.
W teście AnTuTu OUKITEL WP66 uzyskał wynik 485838 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
OUKITEL WP66: najlepsze oferty i ceny
OUKITEL WP66 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
OUKITEL WP66: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Huawei P50E 8/256GB
6.5 cala (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
1827.98zł
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 cala (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
1608.47zł
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 cala (1560x720) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 10000mAh
865.03zł
$238.42
OUKITEL WP60 16/512GB
7.2 cala (1560x720) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108MP Samsung HM6 / 10000mAh
1057.46zł
$291.46
Ulefone Power Armor 18
6.58 cala (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 9600mAh
1377.14zł
$379.57
OUKITEL WP66
6.6 cala (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 11000mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
UMIDIGI A13 Pro Max 5G
6.8 cala (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 64MP / 5150mAh
667.36zł
$183.94
Xiaomi Poco X3 Pro 8/256Gb
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 860 / 8Gb / 256GB / 48MP Sony IMX582 / 5160mAh
1273.49zł
$351.00
Xiaomi Poco X3 Pro 6/128Gb
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 860 / 6Gb / 128GB / 48MP Sony IMX582 / 5160mAh
1144.94zł
$315.57
Honor X20 8/128Gb
6.67 cala (2376x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64MP / 4300mAh
1285.86zł
$354.41
Honor X20 8/256Gb
6.67 cala (2376x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 64MP / 4300mAh
1471.37zł
$405.54
- Producent: OUKITEL
- Model: WP66
- Waga: 359g
- Wymiary: 172.2 x 81 x 15.8mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.6 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2408x1080
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 108MP Samsung HM6
- Procesor: MediaTek Dimensity 7025
- Bateria: 11000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2457 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | OUKITEL - Zobacz wszystkie modele OUKITEL tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1034 (Single Core) |
| Model | WP66 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~485838. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2408x1080 - Więcej modeli z 2408x1080 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | IPS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | Nie - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 6 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 75 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.6 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 7025 - Więcej modeli z Dimensity 7025 patrz tutaj |
| Data premiery | 04/10/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.5 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 6 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | IMG BXM-8-256 |
| Częstotliwość rdzenia | 950 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 108 Mp - Więcej modeli z 108 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Samsung HM6 - Więcej modeli z Samsung HM6 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 32 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 11000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 8-9 dni |
| Normalny czas pracy | 5-6 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 14-15 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | tak |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Waga | 359 g |
| Materiał | Plastik, guma |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , Dodatkowy ekran |