OUKITEL WP66 porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal OUKITEL WP66 skóre 485838 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
OUKITEL WP66 :
OUKITEL WP66 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k OUKITEL WP66 :
Benchmark AnTuTu
Huawei P50E 8/256GB
6.5 palca (2700x1224) Zakrivené sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
429.47€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 palca (2700x1224) Zakrivené sklo / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
377.90€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 palca (1560x720) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
203.23€
$238.42
OUKITEL WP60 16/512GB
7.2 palca (1560x720) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
248.44€
$291.46
Ulefone Power Armor 18
6.58 palca (2408x1080) Gorilské sklo / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 9600mAh
323.55€
$379.57
OUKITEL WP66
6.6 palca (2408x1080) Gorilské sklo / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
Čoskoro
Čoskoro
UMIDIGI A13 Pro Max 5G
6.8 palca (2460x1080) Gorilské sklo / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 64Mp / 5150mAh
156.79€
$183.94
Xiaomi Poco X3 Pro 8/256Gb
6.67 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Snapdragon 860 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX582 / 5160mAh
299.20€
$351.00
Xiaomi Poco X3 Pro 6/128Gb
6.67 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Snapdragon 860 / 6Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 5160mAh
269.00€
$315.57
Honor X20 8/128Gb
6.67 palca (2376x1080) Gorilské sklo / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64Mp / 4300mAh
302.10€
$354.41
Honor X20 8/256Gb
6.67 palca (2376x1080) Gorilské sklo / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 64Mp / 4300mAh
345.69€
$405.54
- Výrobca: OUKITEL
- Meno modela: WP66
- Hmotnost: 359g
- Rozmery: 172.2 x 81 x 15.8mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.6 palca
- Rozlíšenie: 2408x1080
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 108Mp Samsung HM6
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Batéria: 11000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 2457 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | OUKITEL - Pozrite si všetky modely OUKITEL tu |
| Benchmark Geekbench | 1034 (Single Core) |
| Meno modela | WP66 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 485838. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2408x1080 - Viac modelov s rozlíšením 2408x1080 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | IPS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 6 mm |
| Pomer displej - telo | 75 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.6 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Viac modelov s procesorom Dimensity 7025 nájdete tu |
| Dátum vydania | 04/10/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.5 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 6 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | IMG BXM-8-256 |
| Frekvencia GPU | 950 Mhz |
| Jadrá GPU | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 108 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 108 Mp nájdete tu |
| Model | Samsung HM6 - Viac modelov s Samsung HM6 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 32 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 11000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 8-9 dní |
| Životnosť batérie | 5-6 dní |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Áno |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 172.2 x 81 x 15.8 mm |
| Hmotnost | 359 g |
| Materiál | Plasty a guma |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Dodatočná obrazovka , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz |