Realme 17 Pro+ benchmark ranking: Resultaten benchmarkscore
In de AnTuTu-benchmarktest haalde de Realme 17 Pro+ een score van 1089558 punten. U kunt de rangschikking en prestaties ervan vergelijken met de resultaten van andere modellen op basis van de Antutu-test hieronder.
Realme 17 Pro+ los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
De verkoop van Realme 17 Pro+ begint binnenkort.
Laat uw e-mailadres achter en zodra de goederen in de uitverkoop gaan, bent u de eerste die hiervan op de hoogte is.
Alternatieven voor de Realme 17 Pro+:
AnTuTu Benchmark ranking
Xiaomi Mix Fold 2 12/1024GB
8.02 inch (2160x1914 ) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 1024GB / 50Mp Sony IMX766 / 4500mAh
2380.60€
$2765.62
Asus ROG Phone 6 16/512GB GLOBAL ROM
6.78 inch (2448x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
463.67€
$538.66
Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM
6.78 inch (2448x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
359.95€
$418.17
Asus ROG Phone 6 8/128GB GLOBAL ROM
6.78 inch (2448x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
422.88€
$491.27
Asus ROG Phone 6 12/256GB GLOBAL ROM
6.78 inch (2448x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
399.92€
$464.60
Realme 17 Pro+
6.8 inch (2800x1280) Gorilla glas / Snapdragon 7s Gen 5 / 8GB / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 8000mAh
Binnenkort
Binnenkort
Honor 80 Pro
6.78 inch (2700x1224) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 256GB / 160Mp Samsung ISOCELL HP3 / 4800mAh
347.37€
$403.55
Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256GB
7.6 inch (2208x1768) Gebogen glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Samsung GN3 / 4400mAh
599.72€
$696.71
Oppo Reno 9 Pro+
6.7 inch (2412x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4700mAh
431.94€
$501.80
Oppo Reno 10 Pro+
6.74 inch (2772x1240) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4700mAh
462.74€
$537.58
OnePlus 11R 8/128GB
6.74 inch (2772x1240) Gorilla glas / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 50Mp Sony IMX890 / 5000mAh
413.22€
$480.05
- Merk: Realme
- Voorganger: 17 Pro+
- Gewicht:
- Afmetingen:
- Besturingssysteem: Android 17
- Schermgrootte: 6.8 inch
- Schermresolutie: 2800x1280
- Werkgeheugen (RAM): 8GB
- Opslagcapaciteit (ROM): 256GB
- Camera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Processor (CPU): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5
- Accu: 8000mAh
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 3588 (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Merk | Realme - Bekijk alle Realme-modellen die u kunt here |
| Geekbench Benchmark | 1289 (Single Core) |
| Voorganger | 17 Pro+ |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 1089558. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 2800x1280 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 2800x1280 here |
| Beeldscherm glas | Gorilla glas |
| Schermtype | AMOLED |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Frameloos | Ja - Zie andere modellen met een scherm zonder rand here |
| Kadergrootte | 2.9 mm |
| Relatieve schermgrootte | 90 % |
| Helderheid | 750 cd/m² |
| Schermgrootte | 6.8 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Fabrikant | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7s Gen 5 - Zie andere modellen met een Snapdragon 7s Gen 5-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 06/20/2026 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.9 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 4 nm |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Grafische processor (GPU) | Adreno 810 |
| Kloksnelheid GPU | 1250 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 8 GB - Bekijk andere modellen met 8 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 256 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | Is afwezig |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 200 mp - Bekijk andere modellen met 200 mp camera die je kunt here |
| Matrix model (sensor) | Samsung ISOCELL HP5 - Bekijk andere modellen met een Samsung ISOCELL HP5 sensor kan here |
| Type flitser | Dubbele LED |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 50 MP |
| Flitser | Niet |
Verbindingen
| Frequentiebereik (mobiel) | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiele netwerk | 5G |
| Aantal sims | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
| Near field communication (NFC) | er is - Zie andere NFC-compatibele modellen here |
Navigatie
| Systemen ondersteunen | GPS, A-GPS, GLONAS |
Accu
| Accucapaciteit | 8000 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 8-9 dagen |
| Werkuren in normale modus | 3-4 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 14-15 uur |
| Gesprekstijd | 30 uur |
| Draadloos laden | Niet |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | Niet |
| Gezichtsherkenning | er is |
| Proximity sensor | er is |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | er is |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Niet |
Ontwerp
| Materiaal buitenkant | Metalen frame, glazen behuizing |
| Weerbestendig (Spatwaterdicht) (IP68) | Ja - Zie andere beschermde modellen here |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |
Interfaces / connectoren
| USB Type-C-poorten | 1 |
Kenmerken
| Overige kenmerken | 144Hz schermvernieuwingssnelheid , Vingerafdrukscanner op het scherm , 3x optische zoom , Ingebouwde camera aan de voorkant |