Realme 17 Pro+ porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Realme 17 Pro+ skóre 1089558 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Realme 17 Pro+ :
Realme 17 Pro+ bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Realme 17 Pro+ :
Benchmark AnTuTu
Xiaomi Mix Fold 2 12/1024GB
8.02 palca (2160x1914 ) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 1024GB / 50Mp Sony IMX766 / 4500mAh
2382.41€
$2765.62
Asus ROG Phone 6 16/512GB GLOBAL ROM
6.78 palca (2448x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
464.02€
$538.66
Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM
6.78 palca (2448x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
360.23€
$418.17
Asus ROG Phone 6 8/128GB GLOBAL ROM
6.78 palca (2448x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
423.20€
$491.27
Asus ROG Phone 6 12/256GB GLOBAL ROM
6.78 palca (2448x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 6000mAh
400.22€
$464.60
Realme 17 Pro+
6.8 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 7s Gen 5 / 8Gb / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 8000mAh
Čoskoro
Čoskoro
Honor 80 Pro
6.78 palca (2700x1224) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 160Mp Samsung ISOCELL HP3 / 4800mAh
347.63€
$403.55
Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256GB
7.6 palca (2208x1768) Zakrivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN3 / 4400mAh
600.17€
$696.71
Oppo Reno 9 Pro+
6.7 palca (2412x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4700mAh
432.27€
$501.80
Oppo Reno 10 Pro+
6.74 palca (2772x1240) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4700mAh
463.09€
$537.58
OnePlus 11R 8/128GB
6.74 palca (2772x1240) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX890 / 5000mAh
413.53€
$480.05
- Výrobca: Realme
- Meno modela: 17 Pro+
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 17
- Veľkosť displeja: 6.8 palca
- Rozlíšenie: 2800x1280
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HP5
- Systém na čipe (CPU): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5
- Batéria: 8000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 17 |
| Benchmark Geekbench | 3588 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Realme - Pozrite si všetky modely Realme tu |
| Benchmark Geekbench | 1289 (Single Core) |
| Meno modela | 17 Pro+ |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1089558. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2800x1280 - Viac modelov s rozlíšením 2800x1280 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 90 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.8 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Výrobca | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7s Gen 5 - Viac modelov s procesorom Snapdragon 7s Gen 5 nájdete tu |
| Dátum vydania | 06/20/2026 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.9 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 4 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Adreno 810 |
| Frekvencia GPU | 1250 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 200 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 200 Mp nájdete tu |
| Model | Samsung ISOCELL HP5 - Viac modelov s Samsung ISOCELL HP5 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 8000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 8-9 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Obnovovacia frekvencia obrazovky 144 Hz , Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Predná kamera so zabudovaným displejom , 3x optické zväčšenie |