AnTuTu dla Realme 17 Pro+.
W teście AnTuTu Realme 17 Pro+ uzyskał wynik 1089558 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Realme 17 Pro+: najlepsze oferty i ceny
Realme 17 Pro+ Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Realme 17 Pro+: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Realme 17 Pro+
6.8 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7s Gen 5 / 8Gb / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 8000mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Honor 80 Pro
6.78 cala (2700x1224) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 160MP Samsung ISOCELL HP3 / 4800mAh
1473.72zł
$403.55
Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256GB
7.6 cala (2208x1768) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Samsung GN3 / 4400mAh
2544.32zł
$696.71
Oppo Reno 9 Pro+
6.7 cala (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4700mAh
1832.52zł
$501.80
Oppo Reno 10 Pro+
6.74 cala (2772x1240) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4700mAh
1963.19zł
$537.58
OnePlus 11R 8/128GB
6.74 cala (2772x1240) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX890 / 5000mAh
1753.10zł
$480.05
Xiaomi 12S Ultra 12/256GB Chinese version
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4860mAh
2605.74zł
$713.53
Xiaomi 12S Ultra 8/256GB Chinese version
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4860mAh
2832.34zł
$775.58
Xiaomi 12S Ultra 12/512GB Chinese version
6.73 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50MP Sony IMX989 / 4860mAh
3014.53zł
$825.47
OnePlus 10T 8/128GB
6.7 cala (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
1211.15zł
$331.65
Honor Magic Vs
7.9 cala (2272x1984) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
5153.85zł
$1411.28
- Producent: Realme
- Model: 17 Pro+
- Waga:
- Wymiary:
- System operacyjny: Android 17
- Przekątna ekranu: 6.8 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2800x1280
- Pamięć operacyjna (RAM): 8Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 200MP Samsung ISOCELL HP5
- Procesor: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5
- Bateria: 8000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 3588 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Realme - Zobacz wszystkie modele Realme tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1289 (Single Core) |
| Model | 17 Pro+ |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1089558. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2800x1280 - Więcej modeli z 2800x1280 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 2.9 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 90 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.8 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Producent | Qualcomm |
| Nazwa procesora | Snapdragon 7s Gen 5 - Więcej modeli z Snapdragon 7s Gen 5 patrz tutaj |
| Data premiery | 06/20/2026 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.9 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 4 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Adreno 810 |
| Częstotliwość rdzenia | 1250 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 2 |
| TDP | 8 W |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 8 Gb - Więcej modeli z 8 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 200 Mp - Więcej modeli z 200 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Samsung ISOCELL HP5 - Więcej modeli z Samsung ISOCELL HP5 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 8-9 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 14-15 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Intradisplay - skaner linii papilarnych , Częstotliwość odświeżania ekranu 144Hz , 3x optical zoom |