Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5 3DMark Benchmark skóre
Čip Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5 dosáhl v benchmarku 3DMark skóre 3557 bodů, což je více než u jeho konkurentů, jako je MediaTek Dimensity 7300+ (3478 bodů), které byly použity v iPhonech. Byl použit pro chytré telefony Realme 17 Pro Plus a Realme 17 Pro Plus. Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5 je výkonný čipset se skvělými specifikacemi, včetně 8 jader a taktovací frekvence 2.9 GHz, grafického procesoru Adreno 810 a podpory 16 GB paměti. Procesor je založen na architektuře 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510, zatímco čip je vyroben 4 nm technologií a má TDP 8. Vestavěný modem podporuje rychlost až 1600 Mbps. Víme, že vás zajímá, jak se jeho výkonnostní výsledky rovnají s ostatními čipy, proto níže přikládáme datasheet.
Jaké je skóre 3DMark Benchmark pro Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5?
Specifikace a parametry
| Model | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 5 |
|---|---|
| Datum vydání | 06/20/2026 |
| Systém na čipu | 1x 2.9GHz Cortex-A720 + 3x 2.6GHz Cortex-A720 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.9 GHz |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 810 |
| TDP | 8 |
| Paměť | 16 GB |
| Features | Snapdragon X62 5G |
| Upload Speed | 1600 Mbps |