Honor Pad 20 antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä Honor Pad 20 sai 1084372 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
Honor Pad 20 hinnat:
Honor Pad 20 julkaistaan pian.
Jätä sähköpostiosoitteesi , niin heti kun tavarat tulevat myyntiin, tiedät siitä ensimmäisenä
Vaihtoehdot kohteelle Honor Pad 20 :
AnTuTu-vertailuarvo
Vivo IQOO Neo 7 Racing Edition
6.78 tuumaa (2400x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 5000mAh
387.23€
$451.64
OnePlus Ace Pro 16/256GB
6.7 tuumaa (2412x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
332.26€
$387.53
OnePlus Ace Pro 16/512GB
6.7 tuumaa (2412x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
303.00€
$353.40
OnePlus Ace Pro 12/256GB
6.7 tuumaa (2412x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
320.48€
$373.79
Honor 90 Pro
6.78 tuumaa (2700x1224) Gorilla-lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 5000mAh
411.50€
$479.95
Pian
Pian
Honor 80 GT
6.81 tuumaa (2400x1080) Gorilla-lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 64MP / 5000mAh
332.06€
$387.29
OnePlus Nord 3
6.74 tuumaa (2400x1080) Gorilla-lasi / Dimensity 9000 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX890 / 5000mAh
341.69€
$398.52
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/512GB
6.7 tuumaa (2640x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 512GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
571.27€
$666.29
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/128GB
6.7 tuumaa (2640x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
317.23€
$370.00
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/256GB
6.7 tuumaa (2640x1080) Kaareva lasi / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
277.79€
$324.00
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Model | Pad 20 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 1084372. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 3000x1872 - Lisää malleja, joissa on 3000x1872-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Lasi |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksen koko | 5 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 83 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 12.1 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 1x 2.63GHz Cortex-A715 + 3x 2.GHz Cortex-A715 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Brändi | Qualcomm |
| Malli | Snapdragon 7 Gen 3 - Lisää malleja, joissa on Snapdragon 7 Gen 3-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 11/17/2023 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 2.63 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 4 nm |
| Muisti | 16 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Adreno 720 |
| GPU-taajuus | 0 Mhz |
| GPU-ytimet | 0 |
| TDP | 6 W |
| Features | Snapdragon X63 |
| Upload Speed | 5000 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 6 Gb - Lisää malleja, joissa on 6 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 128 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 8 MP - Lisää malleja, joissa on 8 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | Ei |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 8 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 10100 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 6-7 päivää |
| Akun kesto | 2-3 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 8-9 tuntia |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Ei |
| Proximity | Ei |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Ei |
| Barometri | Ei |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 277.07 x 179.28 x 6.29 mm |
| Paino | 525 g |
| Materiaali | Metalli |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Näytön virkistystaajuus 120 Hz |