Honor Pad 20 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Honor Pad 20 1084372 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Honor Pad 20 Fiyatları
Honor Pad 20 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Honor Pad 20'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Vivo IQOO Neo 7 Racing Edition
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 5000mAh
20709.19₺
$451.64
OnePlus Ace Pro 16/256GB
6.7 inç (2412x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
17769.53₺
$387.53
OnePlus Ace Pro 16/512GB
6.7 inç (2412x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16GB / 512GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
16204.56₺
$353.40
OnePlus Ace Pro 12/256GB
6.7 inç (2412x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
17139.51₺
$373.79
Honor 90 Pro
6.78 inç (2700x1224) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 5000mAh
22007.29₺
$479.95
Çok yakında
Çok yakında
Honor 80 GT
6.81 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12GB / 256GB / 64MP / 5000mAh
17758.53₺
$387.29
OnePlus Nord 3
6.74 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 9000 / 8GB / 128GB / 50MP Sony IMX890 / 5000mAh
18273.46₺
$398.52
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/512GB
6.7 inç (2640x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 512GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
30551.59₺
$666.29
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/128GB
6.7 inç (2640x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 128GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
16965.72₺
$370.00
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/256GB
6.7 inç (2640x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8GB / 256GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
14856.47₺
$324.00
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| model | Pad 20 |
| Performans | antutu Benchmark ~ 1084372 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 3000x1872 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Bardak |
| Ekran Türü | IPS |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçeve boyutu | 5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 83 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 12.1 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1x 2.63GHz Cortex-A715 + 3x 2.GHz Cortex-A715 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 7 Gen 3 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 11/17/2023 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.63 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 720 |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 6 W |
| Features | Snapdragon X63 |
| Upload Speed | 5000 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 6 GB - Diğer modellere bakın 6 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 128 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 8 MP - 8 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Yok |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Flaş | Değil |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 10100 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | Değil |
| Yakınlık sensörü | Değil |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | Değil |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 277.07 x 179.28 x 6.29 mm |
| Ağırlık | 525 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran yenileme hızı 120Hz |