AnTuTu dla Honor Pad 20.
W teście AnTuTu Honor Pad 20 uzyskał wynik 1084372 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Honor Pad 20: najlepsze oferty i ceny
Honor Pad 20 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Honor Pad 20: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Vivo IQOO Neo 7 Racing Edition
6.78 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 5000mAh
1638.99zł
$451.64
OnePlus Ace Pro 16/256GB
6.7 cala (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
1406.34zł
$387.53
OnePlus Ace Pro 16/512GB
6.7 cala (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
1282.48zł
$353.40
OnePlus Ace Pro 12/256GB
6.7 cala (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4800mAh
1356.48zł
$373.79
Honor 90 Pro
6.78 cala (2700x1224) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 5000mAh
1741.73zł
$479.95
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Honor 80 GT
6.81 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 64MP / 5000mAh
1405.47zł
$387.29
OnePlus Nord 3
6.74 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 9000 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX890 / 5000mAh
1446.22zł
$398.52
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/512GB
6.7 cala (2640x1080) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 512GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
2417.95zł
$666.29
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/128GB
6.7 cala (2640x1080) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
1342.72zł
$370.00
Samsung Galaxy Z Flip 4 8/256GB
6.7 cala (2640x1080) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
1175.79zł
$324.00
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Model | Pad 20 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1084372. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 3000x1872 - Więcej modeli z 3000x1872 patrz tutaj |
| Ochrona | Glass |
| Technologia | IPS |
| Multitouch | 10 |
| Format ramki | 5 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 83 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 12.1 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 2.63GHz Cortex-A715 + 3x 2.GHz Cortex-A715 + 4x 1.8GHz Cortex-A510 |
| Producent | Qualcomm |
| Nazwa procesora | Snapdragon 7 Gen 3 - Więcej modeli z Snapdragon 7 Gen 3 patrz tutaj |
| Data premiery | 11/17/2023 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.63 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 4 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Adreno 720 |
| Częstotliwość rdzenia | 0 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 0 |
| TDP | 6 W |
| Features | Snapdragon X63 |
| Upload Speed | 5000 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 6 Gb - Więcej modeli z 6 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 128 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 Mp - Więcej modeli z 8 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Brak |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 10100 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 8-9 godzin |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy | Nie |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | Nie |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 277.07 x 179.28 x 6.29 mm |
| Waga | 525 g |
| Materiał | Metal |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz |