OnePlus 16
OnePlus 16 ישוחרר בתאריך יולי 2026 . מחיר, מפרט והדלפות. כל מה שאנחנו יודעים על זה.
צבעים:
OnePlus 16 סקירה כללית
ל- OnePlus 16 יש תצוגה בהירה וברורה (ברזולוציה של 2772x1272) 6.72 אינץ אינץ 'וממדים של . זה גם שוקל רק . המפרט העיקרי הוא מעבד Qualcomm - Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro, 256GB ואחסון 12Gb.
תאריך השחרור של OnePlus 16 הוא יולי 2026. המצלמה האחורית Sony LYT-901 עם חיישן 200Mp מצלמת תמונות נהדרות, והמצלמה הקדמית 32Mp מיועדת לסלפי. מחיר הסמארטפון זול מאוד ועלות זו היא העסקה הטובה ביותר כרגע, לכן כדאי לקנות וזו תהיה רכישה טובה לכל מי שרגיל להשתמש במערכת ההפעלה Android 17.
ל- OnePlus 16 יש חריצי כרטיס SIM כפול, ניתן לקבל 2 מספרים ממובילים שונים.
עם תמיכה של 5G, האינטרנט יעבוד מהר מאוד, מכיוון שהמהירויות ברשת זו מגיעות ל -25 Gb / s.
עבור OnePlus 16, לא ניתן להרחיב את האחסון מכיוון שאין חריץ microSD להכנסת כרטיס זיכרון.
אם אתה רוצה להשתמש באוזניות יציאה סטנדרטיות של 3.5 מ"מ, עליך להשתמש במתאם מכיוון שיש רק פלט USB Type-C.
אתה יכול לשלם עם OnePlus 16, מכיוון שיש לו NFC.
מכיוון שיש לו פיצוץ אינפרא אדום (IR), אתה יכול להשתמש בו כשלט רחוק.
OnePlus 16 וסוללת 9000mAh שלה תואמים לטעינה מהירה כמו גם לטעינה אלחוטית, מה שמשפר את השימושיות שלה.
המכשיר עמיד למים. זה מאפשר להשתמש בו בגשם ובשלג, כמו גם במקלחת ובחדר הרחצה.
OnePlus 16 :
ה- OnePlus 16 ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- OnePlus 16 :
- מותג: OnePlus
- שם המודל: 16
- מִשׁקָל:
- ממדים:
- מערכת הפעלה: Android 17
- גודל תצוגה: 6.72 אינץ
- פתרון הבעיה: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 200Mp Sony LYT-901
- מעבד: Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro
- סוֹלְלָה: 9000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 17 |
| מדד Geekbench | 14178 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | OnePlus - OnePlus צפה כאן בכל דגמי OnePlus |
| מדד Geekbench | 4377 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | 16 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 4571173. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2772x1272 - דגמים נוספים ברזולוציית 2772x1272 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית מעוקלת |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 2.9 מ"מ |
| מסך לגוף | 90 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.72 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2x High-Performance 5.2GHz + 3x High-Performance 4.1GHz + 3x High-Energy Efficiency 3GHz |
| מותג | Qualcomm |
| דֶגֶם | Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro - דגמים נוספים עם מעבד Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 06/20/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 5.2 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 2 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | Adreno 850 |
| תדר GPU | 0 Mhz |
| ליבות GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon 5G modem |
| Upload Speed | 8000 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 200 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 200 ראה כאן |
| דגם חיישן | Sony LYT-901 - דגמים נוספים עם Sony LYT-901 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 32 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 9000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 14-15 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | כן |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | קצב רענון מסך 165Hz , סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , זום אופטי 3x |
תיאור
תשלומים
- כרטיסי Paypal, אשראי או חיוב (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב, Discover, JCB, UnionPay).
משלוח
הזמן משלוח
אַחֲרָיוּת
אביזרים עבור OnePlus 16
ראה את כל המוצרים המוזלים