OnePlus 16
OnePlus 16 datum vydání červenec 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis OnePlus 16
OnePlus 16 má jasný a průhledný 6.72 palec palcový displej (rozlišení displeje 2772x1272) s rozměry . Váží pouze . Hlavní specifikace jsou procesor Qualcomm - Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro, 256GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání OnePlus 16 je červenec 2026. Zadní kamera se snímačem Sony LYT-901 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 200Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 17 OS.
Protože OnePlus 16 má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v OnePlus 16, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí OnePlus 16, protože podporuje NFC.
Protože má infračervený port, můžete jej použít jako ovládací panel.
OnePlus 16 a jeho 9000mAh baterie jsou rychlé nabíjení kompatibilní. Má také bezdrátové nabíjení, což zvyšuje pohodlí jeho používání.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro OnePlus 16?
OnePlus 16 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k OnePlus 16:
- Nástupce: OnePlus
- Model: 16
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 17
- Velikost displeje: 6.72 palec
- Rozlišení displeje: 2772x1272
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 256GB
- Fotoaparát: 200Mp Sony LYT-901
- Procesor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro
- Baterie: 9000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 14178 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | OnePlus - Zobrazit všechny OnePlus modely zde |
| Geekbench Benchmark | 4377 (Single Core) |
| Model | 16 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 4571173. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2772x1272 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2772x1272 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.9 mm |
| Procento využití povrchu | 90 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.72 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x High-Performance 5.2GHz + 3x High-Performance 4.1GHz + 3x High-Energy Efficiency 3GHz |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro - Více modelů s procesorem Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro najdete zde |
| Datum vydání | 06/20/2026 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 5.2 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 2 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 850 |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon 5G modem |
| Upload Speed | 8000 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 256 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 Mp - Další modely s kamerou 200 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony LYT-901 - Více modelů s Sony LYT-901 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 9000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 165 Hz , Přední kamera na obrazovce , Skener otisků prstů na obrazovce , 3x optický zoom |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro OnePlus 16
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty