Telefon OnePlus 16
OnePlus 16 Temmuz 2026 tarihinde tanıtılacak. Fiyatını, özelliklerini ve onun hakkında bildiğimiz her şey
Renkler:
Açıklama OnePlus 16
OnePlus 16, parlak ve net (2772x1272 ekran çözünürlük) 6.72 inç inç ekrana ve boyutlarına sahiptir. Ayrıca yalnızca ağırlığındadır. Ana teknik özellikler Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro çiptir. 256GB Dahili Hafıza ve 12GB RAM Kapasitesi.
OnePlus 16 çıkış tarihi Temmuz 2026. 200MP Sony LYT-901 sensörlü arka kamera harika fotoğraflar çekiyor ve 32MP çözünürlükteki ön kamera ile yüksek kalitede öz çekimler yapabilirsiniz. Akıllı telefonun fiyatı çok ucuz ve bu şu anda en iyi fiyat , bu yüzden satın almaya değer . Android 17 OS kullanmaya alışmış herkes için iyi bir alışveriş olacak.
OnePlus 16'de iki SIM kart olduğundan, farklı telekom operatörlerinden 2 numaranız olabilir.
5G sayesinde, bu ağdaki hızlar 25 Gb / s'ye ulaştığından İnternet çok hızlı çalışacaktır.
OnePlus 16 içindeki alanı arttırmak mümkün değildir, çünkü microSD yuvası olmadığı için bir bellek kartı yerleştirecek hiçbir yer yoktur.
Standart 3,5 mm kulaklık kullanmak istiyorsanız, yalnızca USB Type-C çıkışına sahip olduğu için bir adaptör kullanmanız gerekecektir.
NFC'yi desteklediği için OnePlus 16 ile yapılan alışverişlerde ödeme yapabilirsiniz.
Kızılötesi bağlantı noktası olduğundan, kontrol paneli olarak kullanabilirsiniz.
OnePlus 16 ve 9000mAh içindeki pil kapasitesi hızlı şarj ile uyumludur. Ayrıca, kullanım rahatlığını artıran kablosuz şarj özelliğine sahiptir.
Cihaz şimdi sudan korunmaktadır. Su direnci, hem yağmurda hem de karda ve duşta veya banyoda kullanmanıza izin verir.
OnePlus 16 Fiyatları
OnePlus 16 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
OnePlus 16'ye alternatifler:
- Üretici firma: OnePlus
- Model: 16
- Ağırlık:
- Boyutlar:
- İşletim Sistemi: Android 17
- Boyut: 6.72 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2772x1272
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 200MP Sony LYT-901
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro
- Batarya: 9000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 14178 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | OnePlus - ZTüm OnePlus modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 4377 (Single Core) |
| model | 16 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 4571173 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2772x1272 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 2.9 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 90 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.72 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x High-Performance 5.2GHz + 3x High-Performance 4.1GHz + 3x High-Energy Efficiency 3GHz |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 06/20/2026 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 5.2 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 2 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 850 |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon 5G modem |
| Upload Speed | 8000 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 200 MP - 200 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony LYT-901 - View Sony LYT-901 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 32 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 9000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | var |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | 165Hz ekran yenileme hızı , Dahili ön kamera , 3x optik zoom , Ekran içi parmak izi tarayıcı |
Eylem hakkında ayrıntılar
Ödeme
- Banka kartı ile (Visa. Mastercard)
gönderme
teslim
Garanti
OnePlus 16 için aksesuarlar
Şimdi bu akıllı telefon için bir promosyonumuz yok, ancak indirimli olarak satın alabileceğiniz benzer ürünler var, örneğin:Tüm indirimli ürünleri görüntüle