Mobilný telefón OnePlus 16
OnePlus 16 bude vydaný Júla 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis OnePlus 16
OnePlus 16 má jasný a jasný (rozlíšenie 2772x1272) 6.72 palca-palcový displej a rozmery . Váži tiež iba . Hlavnými špecifikáciami sú procesor Qualcomm - úložisko Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro, 256GB a RAM 12Gb.
Dátum vydania OnePlus 16 je Júla 2026. Zadný fotoaparát Sony LYT-901 so snímačom 200Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 32Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 17 OS.
OnePlus 16 má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre OnePlus 16 nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou OnePlus 16, pretože má NFC.
Pretože má infračervený (IR) blaster, môžete ho použiť ako diaľkové ovládanie.
Batéria OnePlus 16 a jej batéria 9000mAh sú kompatibilné s rýchlym aj bezdrôtovým nabíjaním, čo zvyšuje jeho použiteľnosť.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
OnePlus 16 :
OnePlus 16 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k OnePlus 16 :
- Výrobca: OnePlus
- Meno modela: 16
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 17
- Veľkosť displeja: 6.72 palca
- Rozlíšenie: 2772x1272
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Sony LYT-901
- Systém na čipe (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro
- Batéria: 9000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 17 |
| Benchmark Geekbench | 14178 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | OnePlus - Pozrite si všetky modely OnePlus tu |
| Benchmark Geekbench | 4377 (Single Core) |
| Meno modela | 16 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 4571173. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2772x1272 - Viac modelov s rozlíšením 2772x1272 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 90 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.72 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x High-Performance 5.2GHz + 3x High-Performance 4.1GHz + 3x High-Energy Efficiency 3GHz |
| Výrobca | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro - Viac modelov s procesorom Snapdragon 8 Elite Gen 6 Pro nájdete tu |
| Dátum vydania | 06/20/2026 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 5.2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 2 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Adreno 850 |
| Frekvencia GPU | 0 Mhz |
| Jadrá GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon 5G modem |
| Upload Speed | 8000 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 200 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 200 Mp nájdete tu |
| Model | Sony LYT-901 - Viac modelov s Sony LYT-901 nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 32 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 9000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Áno |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | 3x optické zväčšenie , Obnovovacia frekvencia obrazovky 165 Hz , Predná kamera so zabudovaným displejom , Skener odtlačkov prstov Intradisplay |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre OnePlus 16
Teraz nemáme sklad pre tento smartphone, ale existujú podobné produkty, ktoré si môžete kúpiť so zľavou, napríklad:Zobraziť všetky zľavnené produkty