MediaTek Dimensity 7500: 3DMark benchmarkscores
De MediaTek Dimensity 7500 heeft een 3DMark benchmarkscore van ongeveer 4001 punten, met dit resultaat neemt de chipset de leiding boven zijn andere concurrenten zoals de MediaTek Dimensity 1100 staat (die in deze test 3980 punten kreeg). Deze processor, die wordt gebruikt in de Vivo S60 Vitality Edition en Vivo S60 Vitality Edition smartphones. MediaTek Dimensity 7500 is een krachtige chipset met 8 kernen, een kloksnelheid van 2.6 GHz, een Mali G625 MC GPU en ondersteuning voor 16 GB geheugen. Details over de specificatie: de CPU is gebaseerd op de 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz-architectuur, is gemaakt met 4 nm-technologie en heeft een TDP van 7. De ingebouwde modem ondersteunt snelheden tot 1700 Mbps. We weten dat je wilt weten hoe de prestaties van de chip zich vopzichten tot die van andere chips, dus hebben we hieronder een specificatieblad bijgevoegd.
Hoe hoog is de 3DMark Benchmark scores van MediaTek Dimensity 7500?
Specificaties
| Model | MediaTek Dimensity 7500 |
|---|---|
| Releasedatum | 05/25/2026 |
| CPU-architectuur | 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.6 GHz |
| Technisch proces | 4 nm |
| Grafische processor (GPU) | Mali G625 MC |
| TDP | 7 |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 1700 Mbps |