MediaTek Dimensity 7500 3DMark Benchmark skóre
Čip MediaTek Dimensity 7500 dosáhl v benchmarku 3DMark skóre 4001 bodů, což je více než u jeho konkurentů, jako je MediaTek Dimensity 1100 (3980 bodů), které byly použity v iPhonech. Byl použit pro chytré telefony Vivo S60 Vitality Edition a Vivo S60 Vitality Edition. MediaTek Dimensity 7500 je výkonný čipset se skvělými specifikacemi, včetně 8 jader a taktovací frekvence 2.6 GHz, grafického procesoru Mali G625 MC a podpory 16 GB paměti. Procesor je založen na architektuře 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz, zatímco čip je vyroben 4 nm technologií a má TDP 7. Vestavěný modem podporuje rychlost až 1700 Mbps. Víme, že vás zajímá, jak se jeho výkonnostní výsledky rovnají s ostatními čipy, proto níže přikládáme datasheet.
Jaké je skóre 3DMark Benchmark pro MediaTek Dimensity 7500?
Specifikace a parametry
| Model | MediaTek Dimensity 7500 |
|---|---|
| Datum vydání | 05/25/2026 |
| Systém na čipu | 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.6 GHz |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Mali G625 MC |
| TDP | 7 |
| Paměť | 16 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 1700 Mbps |