MediaTek Dimensity 7500: specificaties, telefoonlijst, benchmarks and gaming prestaties
De MediaTek Dimensity 7500 is een 2.6 GHz-GHz kloksnelheid processor met 8 kernen die gebruik maakt van de 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz architectuur. De GPU is Mali G625 MC en de CPU ondersteunt tot 16 GB geheugen. De releasedatum is 05/25/2026. Hij maakt gebruik van 4 nm technologie, dus heeft hij goede specificaties met een TDP van 7. De gegevensoverdrachtsnelheid is tot 1700 Mbps dankzij de ingebouwde modem. MediaTek Dimensity 7500 presteert beter dan Google Tensor G2 in benchmarktests, waardoor hij qua prestaties gelijk is aan Samsung Exynos 1580. Smartphones die de chip gebruiken zijn onder andere de Vivo S60 Vitality Edition en Vivo S60 Vitality Edition. Meer details kunt u zien in het specificatieblad hieronder.
Specificaties
| Model | MediaTek Dimensity 7500 |
|---|---|
| Releasedatum | 05/25/2026 |
| CPU-architectuur | 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.6 GHz |
| Technisch proces | 4 nm |
| Grafische processor (GPU) | Mali G625 MC |
| TDP | 7 |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 1700 Mbps |
De beste telefoons met MediaTek Dimensity 7500 in 2026:
- Vivo S60 Vitality Edition
- Bekijk hier onze smartphones aangedreven door de MediaTek Dimensity 7500 en hun prijzen en specificaties.
MediaTek Dimensity 7500 gaming prestatietest
De Mali G625 MC GPU in de MediaTek Dimensity 7500 biedt goede prestaties voor gaming, met een gemiddelde snelheid van 44 tot 120 fps. Hier zijn de snelheidstests en benchmarks voor de gerecenseerde games zoals PUBG en Genshin Impact.
| Gaming prestatietest | MediaTek Dimensity 7500 |
|---|---|
| PUBG: Mobile | 120 fps |
| PUBG: New State | 60 fps |
| Call of Duty: Mobile | 90 fps |
| Fortnite | 44 fps |
| Genshin Impact | 60 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 120 fps |
MediaTek Dimensity 7500 CPU Prestaties - Benchmarks en Testresultaten
De MediaTek Dimensity 7500 heeft een Antutu benchmark score van rond de 833733 punten, GeekBench test score 3328 / 1165, en 3Dmark ranking van 4001 . Deze zijn te danken aan de Mali G625 MC GPU.
| Benchmark | MediaTek Dimensity 7500 |
|---|---|
| Antutu | 833733 |
| Geekbench | 3328/1165 |
| 3DMark | 4001 |
Antutu
De MediaTek Dimensity 7500 heeft een benchmarkscore van rond de 833733 punten, wat beter is dan de Google Tensor G2 (808794 punten) en lager dan de Samsung Exynos 1580 (840993 punten). Om de prestaties van deze chip te testen en deze resultaten te verkrijgen, hebben we telefoons met de Mali G625 MC GPU gebruikt, zoals de Vivo S60 Vitality Edition en de Vivo S60 Vitality Edition. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt tot andere CPU's.
Geekbench
De MediaTek Dimensity 7500 CPU scoort ongeveer 3328 / 1165 op Geekbench benchmarktests, wat betekent dat hij beter scoort dan de Google Tensor G2 (3315 / 1087 punten) maar lager dan de MediaTek Dimensity 7000 (3458 / 967 punten). We hebben telefoons met een Mali G625 MC GPU zoals Vivo S60 Vitality Edition en Vivo S60 Vitality Edition gebruikt om de prestaties van deze chip te testen. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt.
3DMark
De MediaTek Dimensity 7500 heeft een benchmark score van 4001 punten op 3DMark Benchmark. Hij presteert beter dan de MediaTek Dimensity 1100 (3980 punten) en slechter dan de MediaTek Dimensity 1200 (4178 punten). We hebben deze chip getest in telefoons met een Mali G625 MC GPU zoals de Vivo S60 Vitality Edition en de Vivo S60 Vitality Edition. Bekijk in de tabel hieronder hoe deze zich verhoudt tot andere CPU's.