MediaTek Dimensity 7500 3DMark benchmark puanı
MediaTek Dimensity 7500, yaklaşık 4001 puanlık bir 3DMark Benchmark puanına sahiptir ve bu da onu MediaTek Dimensity 1100 (bu testte 3980 puan almıştır) gibi rakiplerinin önüne geçirmektedir. Bu test Vivo S60 Vitality Edition ve Vivo S60 Vitality Edition akıllı telefonları üzerinde yapılmıştır. MediaTek Dimensity 7500, 8 çekirdek, 2.6 GHz saat hızı, Mali G625 MC GPU ve 16 GB bellek desteğine sahip güçlü bir işlemcidir. CPU, 4 nm teknolojisi ile üretilirken 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz mimarisine dayanıyor ve 7 TDP'ye sahip. Yerleşik modem 1700 Mb/sn'ye kadar Indirme hızları destekliyor. Diğer çiplere karşı nasıl performans gösterdiğini görmek istediğinizi biliyoruz, bu nedenle performans sonuçlarını kendiniz karşılaştırabilmeniz için aşağıya bir sayfa bıraktık.
MediaTek Dimensity 7500'in 3DMark Benchmark puanı nedir??
Özellikler
| model | MediaTek Dimensity 7500 |
|---|---|
| Çıkış Tarihi | 05/25/2026 |
| CPU mimarisi | 4 x ARM C1 Pro 2.6GHz + 4 x ARM C1 Nano 2.1GHz |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.6 GHz |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali G625 MC |
| TDP | 7 |
| Bellek | 16 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 1700 Mb/sn |