AnTuTu dla Huawei Pura X Max.
W teście AnTuTu Huawei Pura X Max uzyskał wynik 2017865 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Huawei Pura X Max: najlepsze oferty i ceny
Huawei Pura X Max Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Huawei Pura X Max: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 cala (2622x1206) Glass / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
4550.66zł
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 cala (2622x1206) Glass / A19 / 8Gb / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
2834.50zł
$781.58
Vivo X100
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
2394.01zł
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 cala (2772x1272) Gorilla glass / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony LYT600 / 9000mAh
1829.53zł
$504.47
Asus ROG Phone 8
6.78 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
2684.36zł
$740.18
Huawei Pura X Max
7.7 cala (2584 × 1828) Gorilla glass / Kirin 9030 Pro / 12Gb / 256GB / 50MP / 5300mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
3027.37zł
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4610mAh
2704.38zł
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 cala (2670x1200) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50MP Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
2716.49zł
$749.04
Vivo IQOO 12
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5000mAh
2402.93zł
$662.58
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
2101.52zł
$579.47
- Producent: Huawei
- Model: Pura X Max
- Waga: 229g
- Wymiary: 166.5 x 120 x 5.2mm
- System operacyjny: HarmonyOS 6.0
- Przekątna ekranu: 7.7 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2584 × 1828
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 50MP
- Procesor: HiSilicon Kirin 9030 Pro
- Bateria: 5300mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 5785 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Huawei - Zobacz wszystkie modele Huawei tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1669 (Single Core) |
| Model | Pura X Max |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~2017865. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2584 × 1828 - Więcej modeli z 2584 × 1828 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3.4 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 86 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 7.7 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| Producent | HiSilicon |
| Nazwa procesora | Kirin 9030 Pro - Więcej modeli z Kirin 9030 Pro patrz tutaj |
| Data premiery | 11/25/2025 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.75 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 5 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Maleoon 935 |
| Częstotliwość rdzenia | 933 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 5300 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 5-6 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 8-9 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | tak |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | tak |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 166.5 x 120 x 5.2 mm |
| Waga | 229 g |
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Dodatkowy ekran , 4x optical zoom , Intradisplay - skaner linii papilarnych , Elastyczny ekran , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza |