Huawei Pura X Max Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Huawei Pura X Max 2017865 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Huawei Pura X Max Fiyatları
Huawei Pura X Max yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Huawei Pura X Max'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
56644.36₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35282.48₺
$781.58
Vivo X100
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
29799.47₺
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 inç (2772x1272) Goril bardağı / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50MP Sony LYT600 / 9000mAh
22880.48₺
$506.85
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
33571.12₺
$743.67
Huawei Pura X Max
7.7 inç (2584 × 1828) Goril bardağı / Kirin 9030 Pro / 12GB / 256GB / 50MP / 5300mAh
Çok yakında
Çok yakında
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
37683.15₺
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4610mAh
33662.76₺
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 inç (2670x1200) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 8GB / 256GB / 50MP Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
33813.54₺
$749.04
Vivo IQOO 12
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5000mAh
29910.52₺
$662.58
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 inç (2800x1280) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
26281.96₺
$582.20
- Üretici firma: Huawei
- Model: Pura X Max
- Ağırlık: 229g
- Boyutlar: 166.5 x 120 x 5.2mm
- İşletim Sistemi: HarmonyOS 6.0
- Boyut: 7.7 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2584 × 1828
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): HiSilicon Kirin 9030 Pro
- Batarya: 5300mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench Benchmark | 5785 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Huawei - ZTüm Huawei modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1669 (Single Core) |
| model | Pura X Max |
| Performans | antutu Benchmark ~ 2017865 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2584 × 1828 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.4 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 86 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 7.7 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| Üretici firma | HiSilicon |
| model | Kirin 9030 Pro - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 11/25/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.75 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 5 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Maleoon 935 |
| GPU frekansı | 933 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 5300 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 5-6 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | var |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 166.5 x 120 x 5.2 mm |
| Ağırlık | 229 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Dahili ön kamera , Ekran içi parmak izi tarayıcı , 4x optik zoom , Esnek ekran , Ek ekran |