Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 İncelemesi: özellikleri, telefonlar, benchmarklar ve oyun performansı
Özellikler
| model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|
| Çıkış Tarihi | 12/15/2025 |
| CPU mimarisi | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.9 GHz |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Bellek | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mb/sn |
İşte 2026'deki en iyi Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 telefonlarının listesi.
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 Oyun Performansi Sıralaması
Adreno 610 grafik işlemci (GPU), Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2'deki oyun performansından sorumludur ve 23 ila 60 fps arasında iyi bir sonuç gösterir. İşte PUBG ve Genshin Impact gibi gözden geçirilmiş oyunlar için hız testleri ve benchmarks.
| Oyun testi | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|
| PUBG: Mobile | 60 fps |
| PUBG: New State | 47 fps |
| Call of Duty: Mobile | 52 fps |
| Fortnite | 23 fps |
| Genshin Impact | 32 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 60 fps |
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 Benchmarks ve Sıralamaları
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2, Antutu puanı 588793, GeekBench'te 1996 / 897 ve 3DMark'ta 1557 puanlık bir benchmark sahiptir. Performansi Adreno 610 grafik işlemci (GPU) kaynaklanmaktadır.
Antutu
Geekbench
3DMark