Recenze Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2: specifikace, telefonní seznam, benchmarky a herní výkon
Specifikace a parametry
| Model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|
| Datum vydání | 12/15/2025 |
| Systém na čipu | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.9 GHz |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Paměť | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Zde je seznam nejlepších Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 v roce 2026
Test herního výkonu Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2
Za herní výkon v Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 odpovídá GPU Adreno 610 a vykazuje výsledek od 23 do 60 fps. Zde jsou testy rychlosti a benchmarky pro recenzované hry jako PUBG a Genshin Impact.
| Herní test | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|
| PUBG: Mobile | 60 fps |
| PUBG: New State | 47 fps |
| Call of Duty: Mobile | 52 fps |
| Fortnite | 23 fps |
| Genshin Impact | 32 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 60 fps |
Benchmarky a hodnocení Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 má benchmarkové skóre Antutu kolem 588793 bodů, skóre testu GeekBench 1996 / 897 a hodnocení 3Dmark 1557 . Výkon je dán GPU Adreno 610.
Antutu
Geekbench
3DMark