Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2: specificaties, telefoonlijst, benchmarks and gaming prestaties
Specificaties
| Model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|
| Releasedatum | 12/15/2025 |
| CPU-architectuur | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.9 GHz |
| Technisch proces | 6 nm |
| Grafische processor (GPU) | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mbps |
De beste telefoons met Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 in 2026:
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 gaming prestatietest
De Adreno 610 GPU in de Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 biedt goede prestaties voor gaming, met een gemiddelde snelheid van 23 tot 60 fps. Hier zijn de snelheidstests en benchmarks voor de gerecenseerde games zoals PUBG en Genshin Impact.
| Gaming prestatietest | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|
| PUBG: Mobile | 60 fps |
| PUBG: New State | 47 fps |
| Call of Duty: Mobile | 52 fps |
| Fortnite | 23 fps |
| Genshin Impact | 32 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 60 fps |
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 CPU Prestaties - Benchmarks en Testresultaten
De Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 heeft een Antutu benchmark score van rond de 588793 punten, GeekBench test score 1996 / 897, en 3Dmark ranking van 1557 . Deze zijn te danken aan de Adreno 610 GPU.
Antutu
Geekbench
3DMark