MediaTek Dimensity 8550 3DMark Benchmark skóre
Čip MediaTek Dimensity 8550 dosáhl v benchmarku 3DMark skóre 12554 bodů, což je více než u jeho konkurentů, jako je MediaTek Dimensity 8500 (12366 bodů), které byly použity v iPhonech. Byl použit pro chytré telefony Oppo Reno 16 a Oppo Reno 16. MediaTek Dimensity 8550 je výkonný čipset se skvělými specifikacemi, včetně 8 jader a taktovací frekvence 3.4 GHz, grafického procesoru Mali-G720 MC a podpory 16 GB paměti. Procesor je založen na architektuře 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz, zatímco čip je vyroben 4 nm technologií a má TDP 10. Vestavěný modem podporuje rychlost až 5170 Mbps. Víme, že vás zajímá, jak se jeho výkonnostní výsledky rovnají s ostatními čipy, proto níže přikládáme datasheet.
Jaké je skóre 3DMark Benchmark pro MediaTek Dimensity 8550?
Specifikace a parametry
| Model | MediaTek Dimensity 8550 |
|---|---|
| Datum vydání | 05/07/2026 |
| Systém na čipu | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.4 GHz |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G720 MC |
| TDP | 10 |
| Paměť | 16 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |