MediaTek Dimensity 8550: 3DMark benchmarkscores
De MediaTek Dimensity 8550 heeft een 3DMark benchmarkscore van ongeveer 12554 punten, met dit resultaat neemt de chipset de leiding boven zijn andere concurrenten zoals de MediaTek Dimensity 8500 staat (die in deze test 12366 punten kreeg). Deze processor, die wordt gebruikt in de Oppo Reno 16 en Oppo Reno 16 smartphones. MediaTek Dimensity 8550 is een krachtige chipset met 8 kernen, een kloksnelheid van 3.4 GHz, een Mali-G720 MC GPU en ondersteuning voor 16 GB geheugen. Details over de specificatie: de CPU is gebaseerd op de 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz-architectuur, is gemaakt met 4 nm-technologie en heeft een TDP van 10. De ingebouwde modem ondersteunt snelheden tot 5170 Mbps. We weten dat je wilt weten hoe de prestaties van de chip zich vopzichten tot die van andere chips, dus hebben we hieronder een specificatieblad bijgevoegd.
Hoe hoog is de 3DMark Benchmark scores van MediaTek Dimensity 8550?
Specificaties
| Model | MediaTek Dimensity 8550 |
|---|---|
| Releasedatum | 05/07/2026 |
| CPU-architectuur | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 3.4 GHz |
| Technisch proces | 4 nm |
| Grafische processor (GPU) | Mali-G720 MC |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mbps |