Oppo Pad 6 benchmark ranking: Resultaten benchmarkscore
In de AnTuTu-benchmarktest haalde de Oppo Pad 6 een score van 2709448 punten. U kunt de rangschikking en prestaties ervan vergelijken met de resultaten van andere modellen op basis van de Antutu-test hieronder.
Oppo Pad 6 los toestel kopen? Prijzen vergelijken.
De verkoop van Oppo Pad 6 begint binnenkort.
Laat uw e-mailadres achter en zodra de goederen in de uitverkoop gaan, bent u de eerste die hiervan op de hoogte is.
Alternatieven voor de Oppo Pad 6:
AnTuTu Benchmark ranking
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inch (3200x1440) Gebogen glas / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
528.22€
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inch (2510x1156) Gebogen glas / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
359.39€
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inch (2510x1156) Gebogen glas / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
400.30€
$466.88
Binnenkort
Binnenkort
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inch (2622x1206) Glas / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1075.84€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inch (2622x1206) Glas / A19 / 8GB / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
670.12€
$781.58
Vivo X100
6.78 inch (2800 x 1260) Gorilla glas / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
565.98€
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 inch (2772x1272) Gorilla glas / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
457.94€
$534.11
Asus ROG Phone 8
6.78 inch (2400x1080) Gorilla glas / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
671.90€
$783.66
Specificaties
| Besturingssysteem (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Vergelijk hier met de andere modellen |
| Voorganger | Pad 6 |
| Prestatie | test antutu benchmark ~ 2709448. - Vergelijk hier met de andere modellen |
Scherm
| Schermresolutie | 3000x2120 - Bekijk andere modellen met een resolutie van 3000x2120 here |
| Beeldscherm glas | Glas |
| Schermtype | IPS |
| Multi-touch (aantal aanrakingen) | 10 |
| Kadergrootte | 5 mm |
| Relatieve schermgrootte | 85 % |
| Helderheid | 750 cd/m² |
| Schermgrootte | 12.1 inch |
Processor (processor)
| CPU-architectuur | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Fabrikant | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Zie andere modellen met een Dimensity 9500s-processor die u kunt here |
| Releasedatum | 01/15/2026 |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 3.73 GHz |
| Bit diepte | 64 bit |
| Technisch proces | 3 nm |
| Geheugencapaciteit | 32 GB |
| Grafische processor (GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| Kloksnelheid GPU | 1612 MHz |
| Het aantal videoprocessorkernen | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Geheugencapaciteit
| Werkgeheugen RAM | 8 GB - Bekijk andere modellen met 8 gb ram die u kunt here |
| Opslag (ROM) | 256 GB |
| MicroSD-uitbreidingssleuven | Is afwezig |
Camera
| Hoofdcamera | |
| Resolutie camera achterkant | 8 mp - Bekijk andere modellen met 8 mp camera die je kunt here |
| Type flitser | Enkele led |
| Selfiecamera | |
| Front-cameraresolutie | 8 MP |
| Flitser | Niet |
Draadloze verbindingen
| Wifi | er is |
| Bluetooth-standaarden | er is |
Accu
| Accucapaciteit | 10420 mAh |
| Accutype | Gemaakt |
| Snellaad-techniek | er is |
| Standby-tijd | 6-7 dagen |
| Werkuren in normale modus | 2-3 dagen |
| Bedrijfsduur bij constant gebruik | 10-12 uur |
Sensoren
| Gebeurtenisindicator | Niet |
| Gezichtsherkenning | Niet |
| Proximity sensor | Niet |
| Licht sensor | er is |
| Gyroscoop | er is |
| Accelerometer | er is |
| Kompas | Niet |
| Barometer | Niet |
| Infrarood | Niet |
Audio
| Audiochip | Geïntegreerd |
| Een Ingebouwde Luidspreker | er is |
| Aantal microfoons | er is |
| Hoofdtelefoon aansluiting | Niet |
Ontwerp
| Afmetingen | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Gewicht | 577 g |
| Materiaal buitenkant | Metaal |
Ondersteunde talen
| Talen | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Bekijk de volledige lijst met ondersteunde talen here |