Oppo Pad 6 antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το Oppo Pad 6 αξιολογήθηκε με 2709448 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το Oppo Pad 6
Το Oppo Pad 6 θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Oppo Pad 6:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 ίντσες (3200x1440) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
528.22€
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 ίντσες (2510x1156) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
359.39€
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 ίντσες (2510x1156) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
400.30€
$466.88
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 ίντσες (2622x1206) Glass / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1075.84€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 ίντσες (2622x1206) Glass / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
670.12€
$781.58
Vivo X100
6.78 ίντσες (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
565.98€
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 ίντσες (2772x1272) Gorilla glass / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
457.94€
$534.11
Asus ROG Phone 8
6.78 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
671.90€
$783.66
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Μοντέλο | Pad 6 |
| Απόδοση | antutu benchmark ~2709448. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 3000x2120 - Περισσότερα μοντέλα με 3000x2120 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Glass |
| Τεχνολογία | IPS |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Μέγεθος πλαισίου | 5 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 85 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 12.1 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Dimensity 9500s - Περισσότερα μοντέλα με Dimensity 9500s δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 01/15/2026 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 3.73 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 3 nm |
| Χωρητικότητα | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1612 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 8 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 8 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 256 GB |
| Επέκταση μνήμης | Όχι |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 8 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 8 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Ενιαία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 8 MP |
| Φλας | Όχι |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 10420 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 10-12 ώρες |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Όχι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Όχι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Όχι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Βάρος | 577 g |
| Υλικό | Μέταλλο |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |