Oppo Pad 6 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Oppo Pad 6 2709448 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Oppo Pad 6 Fiyatları
Oppo Pad 6 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Oppo Pad 6'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
28249.30₺
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
19220.33₺
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
21407.99₺
$466.88
Çok yakında
Çok yakında
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
57536.27₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35838.02₺
$781.58
Vivo X100
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
30268.68₺
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 inç (2772x1272) Goril bardağı / Snapdragon 8s Gen 4 / 8GB / 256GB / 50MP Sony LYT600 / 9000mAh
24490.71₺
$534.11
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
35933.40₺
$783.66
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| model | Pad 6 |
| Performans | antutu Benchmark ~ 2709448 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 3000x2120 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Bardak |
| Ekran Türü | IPS |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçeve boyutu | 5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 85 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 12.1 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 9500s - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 01/15/2026 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 3.73 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 32 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU frekansı | 1612 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 8 GB - Diğer modellere bakın 8 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 8 MP - 8 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Tek led |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Flaş | Değil |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
Batarya
| Akü kapasitesi | 10420 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | Değil |
| Yakınlık sensörü | Değil |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | Değil |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Ağırlık | 577 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |