Oppo Pad 6 ציון אמת מידה של אנטוטו
במבחן ה- benchmark של AnTuTu, ה Oppo Pad 6 קיבל ציון של 2709448 נקודות. תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן האנטוטו להלן.
Oppo Pad 6 :
ה- Oppo Pad 6 ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Oppo Pad 6 :
דירוג מידוד של AnTuTu
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 אינץ (3200x1440) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
528.22€
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
359.39€
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 אינץ (2510x1156) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
400.30€
$466.88
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1075.84€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 אינץ (2622x1206) זכוכית / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
670.12€
$781.58
Vivo X100
6.78 אינץ (2800 x 1260) זכוכית גורילה / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
565.98€
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 אינץ (2772x1272) זכוכית גורילה / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
457.94€
$534.11
Asus ROG Phone 8
6.78 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
671.90€
$783.66
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 16 |
| מדד Geekbench | (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| שם המודל | Pad 6 |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 2709448. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 3000x2120 - דגמים נוספים ברזולוציית 3000x2120 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | שב"ס |
| רב מגע | 10 |
| גודל מסגרת | 5 מ"מ |
| מסך לגוף | 85 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 12.1 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 9500s - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 9500s ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 01/15/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3.73 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 3 ננומטר |
| אִחסוּן | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| תדר GPU | 1612 Mhz |
| ליבות GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 8 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 8 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 8 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 8 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פנס לד |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 8 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 10420 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | לא. |
| חיישן קרבה | לא. |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | לא. |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 266.93 x 193.35 x 5.99 מ"מ |
| מִשׁקָל | 577 g |
| סוג גוף | מַתֶכֶת |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |