Oppo Pad 6 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Oppo Pad 6 en poengsum på 2709448 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Oppo Pad 6 priser:
Oppo Pad 6 blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Oppo Pad 6 :
AnTuTu-referanse
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 tommer (3200x1440) Buet glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
5700.83kr
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 tommer (2510x1156) Buet glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
3878.75kr
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 tommer (2510x1156) Buet glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
4320.23kr
$466.88
Snart
Snart
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 tommer (2622x1206) Glass / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
11611.07kr
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 tommer (2622x1206) Glass / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
7232.27kr
$781.58
Vivo X100
6.78 tommer (2800 x 1260) Gorillaglass / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
6108.35kr
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 tommer (2772x1272) Gorillaglass / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
4942.33kr
$534.11
Asus ROG Phone 8
6.78 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
7251.52kr
$783.66
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Model | Pad 6 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2709448. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 3000x2120 - Flere modeller med 3000x2120 oppløsning se her |
| Glasstyper | Glass |
| Teknologi | IPS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Rammestørrelse | 5 mm |
| Skjerm til kropp | 85 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 12.1 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Flere modeller med Dimensity 9500s CPU se her |
| Utgivelsesdato | 01/15/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 3.73 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU-frekvens | 1612 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp - Flere modeller med et 8 Mp-kamera, se her |
| Blits | LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp |
| Blits | Nei |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 10420 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Nei |
| Nærhetssensor | Nei |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Nei |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Vekt | 577 g |
| Kroppstype | Metall |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |