AnTuTu dla Oppo Pad 6.
W teście AnTuTu Oppo Pad 6 uzyskał wynik 2709448 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Oppo Pad 6: najlepsze oferty i ceny
Oppo Pad 6 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Oppo Pad 6: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 cala (3200x1440) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
2235.74zł
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 cala (2510x1156) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
1521.16zł
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 cala (2510x1156) Curved Glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
1694.30zł
$466.88
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 cala (2622x1206) Glass / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
4553.61zł
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 cala (2622x1206) Glass / A19 / 8Gb / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
2836.34zł
$781.58
Vivo X100
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
2395.56zł
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 cala (2772x1272) Gorilla glass / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony LYT600 / 9000mAh
1938.28zł
$534.11
Asus ROG Phone 8
6.78 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
2843.89zł
$783.66
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Model | Pad 6 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~2709448. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 3000x2120 - Więcej modeli z 3000x2120 patrz tutaj |
| Ochrona | Glass |
| Technologia | IPS |
| Multitouch | 10 |
| Format ramki | 5 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 85 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 12.1 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 9500s - Więcej modeli z Dimensity 9500s patrz tutaj |
| Data premiery | 01/15/2026 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.73 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 3 nm |
| Pamięć | 32 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| Częstotliwość rdzenia | 1612 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 8 Gb - Więcej modeli z 8 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 Mp - Więcej modeli z 8 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Pojedyncza dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 10420 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czujnik zbliżeniowy | Nie |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | Nie |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 266.93 x 193.35 x 5.99 mm |
| Waga | 577 g |
| Materiał | Metal |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |