HiSilicon Kirin 9030 Pro: specificaties, telefoonlijst, benchmarks and gaming prestaties
De HiSilicon Kirin 9030 Pro is een 2.75 GHz-GHz kloksnelheid processor met 8 kernen die gebruik maakt van de 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little architectuur. De GPU is Maleoon 935 en de CPU ondersteunt tot 16 GB geheugen. De releasedatum is 11/25/2025. Hij maakt gebruik van 5 nm technologie, dus heeft hij goede specificaties met een TDP van 10. De gegevensoverdrachtsnelheid is tot 3500 Mbps dankzij de ingebouwde modem. HiSilicon Kirin 9030 Pro presteert beter dan Apple A18 Pro in benchmarktests, waardoor hij qua prestaties gelijk is aan Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4. Smartphones die de chip gebruiken zijn onder andere de Huawei Pura X Max en Huawei Pura X Max. Meer details kunt u zien in het specificatieblad hieronder.
Specificaties
| Model | HiSilicon Kirin 9030 Pro |
|---|---|
| Releasedatum | 11/25/2025 |
| CPU-architectuur | 1x 2.75GHz Taishan Big + 4x 2.27GHz Taishan Mid + 4x 1.72GHz Taishan Little |
| CPU cores | 8 |
| CPU snelheid | 2.75 GHz |
| Technisch proces | 5 nm |
| Grafische processor (GPU) | Maleoon 935 |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
De beste telefoons met HiSilicon Kirin 9030 Pro in 2026:
- Huawei Pura X Max
- Bekijk hier onze smartphones aangedreven door de HiSilicon Kirin 9030 Pro en hun prijzen en specificaties.
HiSilicon Kirin 9030 Pro gaming prestatietest
De Maleoon 935 GPU in de HiSilicon Kirin 9030 Pro biedt goede prestaties voor gaming, met een gemiddelde snelheid van 60 tot 120 fps. Hier zijn de snelheidstests en benchmarks voor de gerecenseerde games zoals PUBG en Genshin Impact.
| Gaming prestatietest | HiSilicon Kirin 9030 Pro |
|---|---|
| PUBG: Mobile | 120 fps |
| PUBG: New State | 120 fps |
| Call of Duty: Mobile | 120 fps |
| Fortnite | 60 fps |
| Genshin Impact | 60 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 120 fps |
HiSilicon Kirin 9030 Pro CPU Prestaties - Benchmarks en Testresultaten
De HiSilicon Kirin 9030 Pro heeft een Antutu benchmark score van rond de 2099856 punten, GeekBench test score 5808 / 1677, en 3Dmark ranking van . Deze zijn te danken aan de Maleoon 935 GPU.
| Benchmark | HiSilicon Kirin 9030 Pro |
|---|---|
| Antutu | 2099856 |
| Geekbench | 5808/1677 |
| 3DMark |
Antutu
De HiSilicon Kirin 9030 Pro heeft een benchmarkscore van rond de 2099856 punten, wat beter is dan de Apple A18 Pro (2044939 punten) en lager dan de Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 (2099894 punten). Om de prestaties van deze chip te testen en deze resultaten te verkrijgen, hebben we telefoons met de Maleoon 935 GPU gebruikt, zoals de Huawei Pura X Max en de Huawei Pura X Max. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt tot andere CPU's.
Geekbench
De HiSilicon Kirin 9030 Pro CPU scoort ongeveer 5808 / 1677 op Geekbench benchmarktests, wat betekent dat hij beter scoort dan de Apple A17 Pro (5806 / 2076 punten) maar lager dan de MediaTek Dimensity 9300 (6244 / 2622 punten). We hebben telefoons met een Maleoon 935 GPU zoals Huawei Pura X Max en Huawei Pura X Max gebruikt om de prestaties van deze chip te testen. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt.
3DMark
De HiSilicon Kirin 9030 Pro heeft een benchmark score van punten op 3DMark Benchmark. Hij presteert beter dan de HiSilicon Kirin 9030S (0 punten) en slechter dan de Google Tensor G4 (0 punten). We hebben deze chip getest in telefoons met een Maleoon 935 GPU zoals de Huawei Pura X Max en de Huawei Pura X Max. Bekijk in de tabel hieronder hoe deze zich verhoudt tot andere CPU's.