AnTuTu dla Oppo Reno 16.
W teście AnTuTu Oppo Reno 16 uzyskał wynik 1990875 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Oppo Reno 16: najlepsze oferty i ceny
Oppo Reno 16 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Oppo Reno 16: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Asus ROG Phone 8
6.78 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
2864.27zł
$786.38
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
3040.49zł
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4610mAh
2716.10zł
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 cala (2670x1200) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50MP Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
2728.27zł
$749.04
Vivo IQOO 12
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5000mAh
2413.35zł
$662.58
Oppo Reno 16
6.32 cala (2640 x 1216) Gorilla glass / Dimensity 8550 / 12Gb / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 6700mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
2242.34zł
$615.63
ZTE Nubia Red Magic 8S Pro+
6.8 cala (2480x1116) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16Gb / 256GB / 50MP Samsung GN5 / 5000mAh
3169.83zł
$870.27
OnePlus 12
6.82 cala (3168x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50MP Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
3274.48zł
$899.00
Honor Magic V2
7.92 cala (2344x2156) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16Gb / 512GB / 50MP / 5000mAh
5211.11zł
$1430.70
5312.81zł
$1458.62
- Producent: Oppo
- Model: Reno 16
- Waga: 188g
- Wymiary: 151.21 x 72.42 x 8.2mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.32 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2640 x 1216
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 200MP Samsung ISOCELL HP5
- Procesor: MediaTek Dimensity 8550
- Bateria: 6700mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7166 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Oppo - Zobacz wszystkie modele Oppo tutaj |
| Geekbench Benchmark | 2009 (Single Core) |
| Model | Reno 16 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1990875. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2640 x 1216 - Więcej modeli z 2640 x 1216 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 2.9 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 89 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.32 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 8550 - Więcej modeli z Dimensity 8550 patrz tutaj |
| Data premiery | 05/07/2026 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.4 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 4 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G720 MC |
| Częstotliwość rdzenia | 1300 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 200 Mp - Więcej modeli z 200 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Samsung ISOCELL HP5 - Więcej modeli z Samsung ISOCELL HP5 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 900 / 1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6700 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 151.21 x 72.42 x 8.2 mm |
| Waga | 188 g |
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Intradisplay - skaner linii papilarnych , 3x optical zoom |