Oppo Reno 16 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Oppo Reno 16 1990875 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Oppo Reno 16 Fiyatları
Oppo Reno 16 yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Oppo Reno 16'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
36096.81₺
$786.38
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
38317.57₺
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4610mAh
34229.50₺
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 inç (2670x1200) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 8GB / 256GB / 50MP Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
34382.81₺
$749.04
Vivo IQOO 12
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5000mAh
30414.08₺
$662.58
Oppo Reno 16
6.32 inç (2640 x 1216) Goril bardağı / Dimensity 8550 / 12GB / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 6700mAh
Çok yakında
Çok yakında
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 inç (2800x1280) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
28258.96₺
$615.63
ZTE Nubia Red Magic 8S Pro+
6.8 inç (2480x1116) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16GB / 256GB / 50MP Samsung GN5 / 5000mAh
39947.57₺
$870.27
OnePlus 12
6.82 inç (3168x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 512GB / 50MP Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
41266.35₺
$899.00
Honor Magic V2
7.92 inç (2344x2156) Kavisli Cam / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16GB / 512GB / 50MP / 5000mAh
65672.71₺
$1430.70
66954.31₺
$1458.62
- Üretici firma: Oppo
- Model: Reno 16
- Ağırlık: 188g
- Boyutlar: 151.21 x 72.42 x 8.2mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.32 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2640 x 1216
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 200MP Samsung ISOCELL HP5
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 8550
- Batarya: 6700mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7166 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Oppo - ZTüm Oppo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 2009 (Single Core) |
| model | Reno 16 |
| Performans | antutu Benchmark ~ 1990875 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2640 x 1216 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 2.9 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 89 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.32 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1 x Cortex-A725 3.4GHz + 3 x Cortex-A725 3.2GHz + 4 x Cortex-A725 2.2GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 8550 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 05/07/2026 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 3.4 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G720 MC |
| GPU frekansı | 1300 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 8 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 5170 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 200 MP - 200 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Samsung ISOCELL HP5 - View Samsung ISOCELL HP5 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 50 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 6700 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 151.21 x 72.42 x 8.2 mm |
| Ağırlık | 188 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | 3x optik zoom , Dahili ön kamera , Ekran yenileme hızı 120Hz , Ekran içi parmak izi tarayıcı |