Infinix Hot 70 Pro antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το Infinix Hot 70 Pro αξιολογήθηκε με 487894 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το Infinix Hot 70 Pro
Το Infinix Hot 70 Pro θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Infinix Hot 70 Pro:
AnTuTu Benchmark
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4800mAh
259.57€
$301.98
OUKITEL WP55 Pro
6.58 ίντσες (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
206.58€
$240.33
OUKITEL WP61 Ultra 5G
6.8 ίντσες (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 20000mAh
359.54€
$418.29
Oppo Reno 9 5G
6.7 ίντσες (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4500mAh
293.14€
$341.04
OUKITEL WP62 8/256Gb
6.58 ίντσες (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
184.74€
$214.93
Infinix Hot 70 Pro
6.78 ίντσες (2720x1224) Curved Glass / Dimensity 7025 / 6Gb / 128GB / 50Mp / 5500mAh
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
235.80€
$274.33
Doogee V30 5G
6.58 ίντσες (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 10800mAh
257.16€
$299.18
Huawei P50E 8/256GB
6.5 ίντσες (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
433.07€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 ίντσες (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
381.07€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 ίντσες (1560x720) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
213.29€
$248.14
- Κατασκευαστής: Infinix
- Μοντέλο: Hot 70 Pro
- Βάρος:
- Διαστάσεις:
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 17
- Μέγεθος: 6.78 ίντσες
- Ανάλυση: 2720x1224
- RAM: 6Gb
- Μνήμη (ROM): 128GB
- Κάμερα: 50Mp
- Επεξεργαστής: MediaTek Dimensity 7025
- Μπαταρία: 5500mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 2438 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Infinix - Δείτε όλα τα μοντέλα της Infinix εδώ |
| Geekbench Benchmark | 1045 (Single Core) |
| Μοντέλο | Hot 70 Pro |
| Απόδοση | antutu benchmark ~487894. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2720x1224 - Περισσότερα μοντέλα με 2720x1224 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Curved Glass |
| Τεχνολογία | AMOLED |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Μέγεθος πλαισίου | 3.3 mm |
| ποσοστό της εμπρόσθιας επιφάνειας που καταλαμβάνει η οθόνη | 87 % |
| Φωτεινότητα | 750 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.78 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Dimensity 7025 - Περισσότερα μοντέλα με Dimensity 7025 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 04/10/2024 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 2.5 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 6 nm |
| Χωρητικότητα | 16 Gb |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 950 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 6 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 6 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 128 GB |
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 2Tb |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 50 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 50 Mp δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Διπλή λυχνία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 13 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| τύπος δικτύου | 4G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 5500 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 6-7 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 2-3 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 8-9 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Υλικό | Πλαστικά |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Όχι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Ενσωματωμένη κάμερα μπροστινής οθόνης , Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 120Hz |