AnTuTu dla Infinix Hot 70 Pro.
W teście AnTuTu Infinix Hot 70 Pro uzyskał wynik 487894 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Infinix Hot 70 Pro: najlepsze oferty i ceny
Infinix Hot 70 Pro Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Infinix Hot 70 Pro: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64MP OmniVision OV64B / 4800mAh
1104.39zł
$301.98
OUKITEL WP55 Pro
6.58 cala (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108MP Samsung HM6 / 11000mAh
881.49zł
$241.03
OUKITEL WP61 Ultra 5G
6.8 cala (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 512GB / 108MP Samsung HM6 / 20000mAh
1534.22zł
$419.51
Oppo Reno 9 5G
6.7 cala (2412x1080) Gorilla glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 4500mAh
1247.24zł
$341.04
OUKITEL WP62 8/256Gb
6.58 cala (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 8Gb / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 11000mAh
788.34zł
$215.56
Infinix Hot 70 Pro
6.78 cala (2720x1224) Curved Glass / Dimensity 7025 / 6Gb / 128GB / 50MP / 5500mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
1003.27zł
$274.33
Doogee V30 5G
6.58 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 10800mAh
1094.15zł
$299.18
Huawei P50E 8/256GB
6.5 cala (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
1842.60zł
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 cala (2700x1224) Curved Glass / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
1621.34zł
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 cala (1560x720) Gorilla glass / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 10000mAh
910.13zł
$248.86
- Producent: Infinix
- Model: Hot 70 Pro
- Waga:
- Wymiary:
- System operacyjny: Android 17
- Przekątna ekranu: 6.78 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2720x1224
- Pamięć operacyjna (RAM): 6Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 128GB
- Aparat: 50MP
- Procesor: MediaTek Dimensity 7025
- Bateria: 5500mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 2438 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Infinix - Zobacz wszystkie modele Infinix tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1045 (Single Core) |
| Model | Hot 70 Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~487894. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2720x1224 - Więcej modeli z 2720x1224 patrz tutaj |
| Ochrona | Curved Glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3.3 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 87 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.78 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 7025 - Więcej modeli z Dimensity 7025 patrz tutaj |
| Data premiery | 04/10/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.5 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 6 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | IMG BXM-8-256 |
| Częstotliwość rdzenia | 950 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 6 Gb - Więcej modeli z 6 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 128 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 13 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| Typ sieci | 4G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 5500 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 8-9 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Materiał | Plastik |
| Stopień ochrony (IP68) | Nie - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza |