Infinix Hot 70 Pro ציון אמת מידה של אנטוטו
במבחן ה- benchmark של AnTuTu, ה Infinix Hot 70 Pro קיבל ציון של 487894 נקודות. תוכלו להשוות את הדירוג והביצועים שלו עם תוצאות מודלים אחרים בהתבסס על מבחן האנטוטו להלן.
Infinix Hot 70 Pro :
ה- Infinix Hot 70 Pro ישוחרר בקרוב.
השאר את הדוא"ל שלך , וברגע שהמוצרים ימכרו אתה תהיה הראשון לדעת עליו
חלופות ל- Infinix Hot 70 Pro :
דירוג מידוד של AnTuTu
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4800mAh
259.37€
$301.98
OUKITEL WP55 Pro
6.58 אינץ (2408x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 7025 / 16Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
208.01€
$242.18
OUKITEL WP61 Ultra 5G
6.8 אינץ (2460x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 7025 / 12Gb / 512GB / 108Mp Samsung HM6 / 20000mAh
362.03€
$421.51
Oppo Reno 9 5G
6.7 אינץ (2412x1080) זכוכית גורילה / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 4500mAh
292.92€
$341.04
OUKITEL WP62 8/256Gb
6.58 אינץ (2408x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 7025 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 11000mAh
186.02€
$216.58
Infinix Hot 70 Pro
6.78 אינץ (2720x1224) זכוכית מעוקלת / Dimensity 7025 / 6Gb / 128GB / 50Mp / 5500mAh
למכירה בקרוב
למכירה בקרוב
235.62€
$274.33
Doogee V30 5G
6.58 אינץ (2400x1080) זכוכית גורילה / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM2 / 10800mAh
256.97€
$299.18
Huawei P50E 8/256GB
6.5 אינץ (2700x1224) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 778G / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
432.74€
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 אינץ (2700x1224) זכוכית מעוקלת / Snapdragon 778G / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 4100mAh
380.78€
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 אינץ (1560x720) זכוכית גורילה / Dimensity 7025 / 12Gb / 256GB / 108Mp Samsung HM6 / 10000mAh
214.77€
$250.05
- מותג: Infinix
- שם המודל: Hot 70 Pro
- מִשׁקָל:
- ממדים:
- מערכת הפעלה: Android 17
- גודל תצוגה: 6.78 אינץ
- פתרון הבעיה: 2720x1224
- RAM: 6Gb
- אחסון (ROM): 128GB
- מצלמות: 50Mp
- מעבד: MediaTek Dimensity 7025
- סוֹלְלָה: 5500mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | Android 17 |
| מדד Geekbench | 2438 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Infinix - Infinix צפה כאן בכל דגמי Infinix |
| מדד Geekbench | 1045 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | Hot 70 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 487894. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2720x1224 - דגמים נוספים ברזולוציית 2720x1224 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית מעוקלת |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3.3 מ"מ |
| מסך לגוף | 87 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.78 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| מותג | MediaTek |
| דֶגֶם | Dimensity 7025 - דגמים נוספים עם מעבד Dimensity 7025 ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 04/10/2024 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 2.5 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 6 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| תדר GPU | 950 Mhz |
| ליבות GPU | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 6 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 6 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 128 GB |
| חריץ לכרטיס | MicroSD (TF), תמיכה בכרטיס עד 2Tb |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 13 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| סוג רשת | 4G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 5500 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 2-3 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 8-9 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | לא. |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | לא. |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| סוג גוף | פלסטיק |
| דירוג IP (IP68) | לא. - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | קצב רענון מסך 120 הרץ , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית |