Infinix Hot 70 Pro Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Infinix Hot 70 Pro 487894 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Infinix Hot 70 Pro Fiyatları
Infinix Hot 70 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Infinix Hot 70 Pro'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 900 / 8GB / 128GB / 64MP OmniVision OV64B / 4800mAh
13800.03₺
$301.98
OUKITEL WP55 Pro
6.58 inç (2408x1080) Goril bardağı / Dimensity 7025 / 16GB / 512GB / 108MP Samsung HM6 / 11000mAh
11014.71₺
$241.03
OUKITEL WP61 Ultra 5G
6.8 inç (2460x1080) Goril bardağı / Dimensity 7025 / 12GB / 512GB / 108MP Samsung HM6 / 20000mAh
19170.98₺
$419.51
Oppo Reno 9 5G
6.7 inç (2412x1080) Goril bardağı / Snapdragon 778G / 8GB / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 4500mAh
15585.02₺
$341.04
OUKITEL WP62 8/256Gb
6.58 inç (2408x1080) Goril bardağı / Dimensity 7025 / 8GB / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 11000mAh
9850.77₺
$215.56
Çok yakında
Çok yakında
12536.47₺
$274.33
Doogee V30 5G
6.58 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 900 / 8GB / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 10800mAh
13672.08₺
$299.18
Huawei P50E 8/256GB
6.5 inç (2700x1224) Kavisli Cam / Snapdragon 778G / 8GB / 256GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
23024.28₺
$503.83
Huawei P50E 8/128GB
6.5 inç (2700x1224) Kavisli Cam / Snapdragon 778G / 8GB / 128GB / 50MP Omnivision OV50A / 4100mAh
20259.52₺
$443.33
OUKITEL WP60 12/256Gb
7.2 inç (1560x720) Goril bardağı / Dimensity 7025 / 12GB / 256GB / 108MP Samsung HM6 / 10000mAh
11372.53₺
$248.86
- Üretici firma: Infinix
- Model: Hot 70 Pro
- Ağırlık:
- Boyutlar:
- İşletim Sistemi: Android 17
- Boyut: 6.78 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2720x1224
- RAM Kapasitesi: 6GB
- Dahili Hafıza (ROM): 128GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Batarya: 5500mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 2438 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Infinix - ZTüm Infinix modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1045 (Single Core) |
| model | Hot 70 Pro |
| Performans | antutu Benchmark ~ 487894 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2720x1224 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.3 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 87 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.78 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 7025 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 04/10/2024 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.5 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | IMG BXM-8-256 |
| GPU frekansı | 950 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 6 GB - Diğer modellere bakın 6 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 128 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 13 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Tüm operatörlerle çalışır Rusya |
| Mobile network generation | 4G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 5500 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran yenileme hızı 120Hz , Dahili ön kamera |